Wat is dit? (plastic trim boven 2e rij deuren 110)

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Sander van Beek

Wat is dit? (plastic trim boven 2e rij deuren 110)

Bericht door Sander van Beek »

Ik heb van de week een hemeltje plus wat bekleding gekocht voor m'n 110. Nu zitten er ook twee plastic afdek kappen voor boven de 2e rij deuren bij. In die kapjes zit aan de voorkant een rechthoekig gat. Nu vraag ik me af waar dit voor is. Kan het in de parts manual zo niet terug vinden. Wellicht een lampje ofzo? En wat is het part nummer dan?

Zie deze foto voor de plek van het gat: watisdit.jpg --> mod_embed_images_loadimage('b6f30140fb62f57bc59d69cd19f3adc6', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.sandervanbeek.nl%2Fwatisdit.jpg', 'http://www.sandervanbeek.nl/watisdit.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.sandervanbeek.nl%2Fwatisdit.jpg', '', 16416633, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Nijhuis

Re: Wat is dit? (plastic trim boven 2e rij deuren 110)

Bericht door Nijhuis »

Dat is voor je alarm, er zitten een soort bewegingssensors in.
Sander van Beek

Re: Wat is dit? (plastic trim boven 2e rij deuren 110)

Bericht door Sander van Beek »

Ah okee. Alarm heb ik niet, maar iets anders bedenken om het gat op te vullen dan
Frans Bonnes

Re: Wat is dit? (plastic trim boven 2e rij deuren 110)

Bericht door Frans Bonnes »

The ultrasonic sensor is positioned in a different
location, according to vehicle type, as follows:

90/110 Station Wagon - RH cantrail trim
90/110 Pick-up - On headlining, between interior
lamp and rear view mirror
130 Crewcab - On headlining above RH door

Knippen / plakken werkt ook al niet meer



2 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 08/03/2013 13:39 door Frans Bonnes.
Driving Dutchman

Re: Wat is dit? (plastic trim boven 2e rij deuren 110)

Bericht door Driving Dutchman »

Zou het lekker laten zitten. Als dieven in de auto kijken en dat zien denken ze iig dat er wel alarm op je auto zit. Werkt misschien preventief? En het zit toch niet in de weg?

Michiel
Plaats reactie