o.t. bodem onderzoeksrapport/saneren bodem

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
auke

o.t. bodem onderzoeksrapport/saneren bodem

Bericht door auke »

hallo
zijn hier ook mensen met verstand van bodem onderzoek rapporten.
dit ivm saneringen wanneer er verplicht word om te saneren.
ik ben in bezit van een verkennend bodem onderzoeksrapport maar kan er geen touw aan vast knopen.
wie kan mij helpen hier mee om te bepalen wat al die waardes beteken en of er een sanerings plicht op komt.

gr auke
Shrek

Re: o.t. bodem onderzoeksrapport/saneren bodem

Bericht door Shrek »

De gemeente kan je er meer over vertellen

Groet Richard Dries
Jan Willem

Re: o.t. bodem onderzoeksrapport/saneren bodem

Bericht door Jan Willem »

Wat staat er in dan??


Wat de waardes betekenen weten wij alleen als we weten tegen welk licht het wordt gehouden.
100 % vocht in de sloot is veel minder erg dan in je spouw muur om maar een flauw voorbeeld te nemen.

Of er dan een plicht tot sanering komt is ook moeilijk omdat we ook hier niet weten wat er gevonden wordt en of het norm overschrijdend is?

Niet dat ik alles weet heirvan hoor maar met deze gegevens kunnen we niet zoveel.
ALs je meer gedetaileerd informeert zullen er best prikkers reageren die er wat zinnigs over kunnen zeggen.
Het kennis nivo van alle prikkers is schier oneindig :-)

JW
auke

Re: o.t. bodem onderzoeksrapport/saneren bodem

Bericht door auke »

halllo
bij de gemeente krijg ik niet zo veel los
en bij de provincie ook niet

verder wil ik het hele raport niet hier op zetten dit ivm de verkoper


ik zoe iemand die hier ervaring mee heeft en die ik dan het raport kan toe sturen om het door te kijken en zijn of haar bevindingen met mij te delen

gr auke
Schroten

Re: o.t. bodem onderzoeksrapport/saneren bodem

Bericht door Schroten »

Auke, je hebt een PB
groet
Hans
auke

Re: o.t. bodem onderzoeksrapport/saneren bodem

Bericht door auke »

hans
je hebt mail
gr auke
Peter&Jessica

Re: o.t. bodem onderzoeksrapport/saneren bodem

Bericht door Peter&Jessica »

QuoteJan Willem: [...]
> ALs je meer gedetaileerd informeert zullen er best
> prikkers reageren die er wat zinnigs over kunnen
> zeggen.
[...]
Dat is nu juist Auke's probleem, hij weet niet wat van belang is en wat niet.
Mensen die er kijk op hebben kunnen wat meer gerichte vragen stellen, zonder dat Auke hier alles meteen neer hoeft te zetten.
MVG,
---Peter.

dieerzelfookdeballenverstandvanheeft
Dirk109

Re: o.t. bodem onderzoeksrapport/saneren bodem

Bericht door Dirk109 »

Auke, er zijn van de grondtechnise bedrijven die ook over milieuzaken gaan die weten het wel.
Wat je ook bij de gemeente kan vragen, kan ik met deze waarde's een bouwvergunning krijgen?
Vaak wordt er door het bedrijf die het onderzoek heeft uitgevoerd ook een advies gegeven wat te doen en of er gebouwd kan worden.

Een voorbeeld 10 jaar geleden hebben wij een oud huisje gekocht om er nieuw te bouwen.Ik had bij de koop bedongen dat er een schone grond verklaring bij moest zitten.Na het onderzoek schrok ik nogal van de bevindingen.Bij navraag bleek het te gaan om een oude brandhoop die verspreid was over een deel van het erf en door de grond zat(paks).Ik heb het rapport bij de gemeente gebracht en laten toetsen of ik er op mocht bouwen(milieu technisch dan he). Het was geen probleem ik kon bouwen.
Echt schone grond is bijna nergens meer te vinden, zeker niet bij woonhuizen.

Dirk 109- 2.25 LPG/Benz.
Foto-YP4QIQ3Z-D.jpg --> mod_embed_images_loadimage('31db8f902e6b7e23645676e59a262d8e', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-YP4QIQ3Z-D.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-YP4QIQ3Z-D.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-YP4QIQ3Z-D.jpg', '', 16337097, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Plaats reactie