Deurkaarten 85/86 richtprijs

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Chrizz

Deurkaarten 85/86 richtprijs

Bericht door Chrizz »

Beste Prikkers,
Ik heb 2 setjes voorste deur kaarten liggen voor een windup raam met lepel deur (1985/1986).
Een bekende van me (vriendelijke kennis) wil evt een setje van me overnemen. Nu staat me bij dat een andere bekende van me ooit heeft geroepen dat deze type kaarten zeer zeldzaam zijn en niet meer te krijgen.
Is dit zo? zoja, wat moet ik er voor vragen?

de ene set is is goede staat en de andere in bruikbare staat (zijkanten hebben schade maar als je ze goed plaatst lijken ze heel en redelijk netjes).

Hoop dat er hier mensen zijn die me hiermee kunnen helpen. THNX!
defendertje90

Re: Deurkaarten 85/86 richtprijs

Bericht door defendertje90 »

Ga er vanuit dat je het over een ninety of oneten hebt?
Chrizz

Re: Deurkaarten 85/86 richtprijs

Bericht door Chrizz »

Yep, idd. Eerste type Defender (geloof dat ze nog geen defender heten op dat moment)
Joadalama

Re: Deurkaarten 85/86 richtprijs

Bericht door Joadalama »

Nieuw gaan ze voor 150 pond per paar
Dus afhankelijk van de staat en hoe vriendelijk je de kennis vindt, alles tussen een paar tientjes en 175 euro.
Chrizz

Re: Deurkaarten 85/86 richtprijs

Bericht door Chrizz »

Top! Hier heb ik wat aan. Ik had ze zelf nl nog niet gevonden online. THNX!
defendertje90

Re: Deurkaarten 85/86 richtprijs

Bericht door defendertje90 »

Worden inderdaad niet meer gemaakt. Wat ik hier wel is ooit gelezen heb is dat er mensen zijn die de nieuwere kaarten pas maken op de lift up deuren

Tja wat kost zoiets. Ik heb er nier nog 1 liggen voor een rechtste deur maar doe die niet weg anders moet ik misschien dadelijk zelf veel moeite doen om eraan te komen.

Het is volgens mij net wat een gek er voor geeft. Je kunt er natuurlijk alles voor vragen maar of je er dat ook voor krijgt.

Als ik zoiets te koop zou moeten zetten zou ik 50 euro per kaart vragen (voor goede kaarten)
Peter&Jessica

Re: Deurkaarten 85/86 richtprijs

Bericht door Peter&Jessica »

Zie ook bij VIS - TR230, € 90.00 ex btw
MVG,
---Peter.
Gerard

Re: Deurkaarten 85/86 richtprijs

Bericht door Gerard »

Aan een vriendelijk kennis geef je ze natuurlijk gewoon mee en zegt "Geef maar wat ze je waard zijn ..."

Gerard

logo-2013-180.png --> mod_embed_images_loadimage('2537d2f7bbfd77c9fd2edecfbc0e4e67', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.dlrs.nl%2Fimages%2Flogo-2013-180.png', 'http://www.dlrs.nl/images/logo-2013-180.png', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.dlrs.nl%2Fimages%2Flogo-2013-180.png', '', 16065216, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Dutch Land Rover Sortout 2013
D&G

Re: Deurkaarten 85/86 richtprijs

Bericht door D&G »

Heb op de DLRS een setje gekocht voor 20€. IMHO een eerlijke prijs. De hobby is al duur genoeg

Gerard
Plaats reactie