OT hulp bij organisatie Landy Rally

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Cadarn

OT hulp bij organisatie Landy Rally

Bericht door Cadarn »

Ik ben op zoek naar iemand uit, of in de buurt van, Maastricht, die wat antwoorden zou willen geven op vragen van de organisatie. Mensen zijn op zoek naar een startlocatie. Kennis van de stad heb ik ook niet echt.
Iemand die lid is van 4x4 Limburg zoek ik ook. Ze willen proberen wat samen te doen.
Voor de duidelijkheid zal ik de vragen er maar gelijk bij zetten.
Alle tips zijn welkom
Alvast heel erg bedankt.
Jaap

Tom zoekt:

- Een kampeerplaats groot genoeg voor alle deelnemers ( max 100 auto's, maar reken op 25)
Allemaal een kleine tent bij- of daktent op de auto. Heel belangrijk: auto moet bij tent mogen.
- Een plaats waar de deelnemende auto's kunnen worden gekeurd, Eventueel op kampeerplaats, maar leuke locatie met horeca ook goed.
- Een gezellige plek om vrijdagavond samen te komen, lekker te eten en een flink drankje te doen, liefst kort bij de kampeerplaats ivm. veel drank.
Misschien ook wel geschikt voor de keuring? Redelijke parkeerruimte is een voorwaarde.
- Voor de start: een grote parkeerplaats, liefst een plein, met een ruimte om de registratie en uitleg van de rally te kunnen doen. M.a.w een horecagelegenheid die vroeg open is.
Eventueel een truckstop, maar liever in de stad.
- Een simpele route hiervandaan de stad uit, Zou prettig zijn als de overige locaties hierbij in de buurt zijn. Alles in 1 misschien ook een optie.
- Tom wil graag contact met locale autoriteiten vooraf, zoals politie, om problemen te voorkomen. Heb je zo bij een start in colonne, met alle toeters en bellen aan.
- Zoekt locale 4x4 4n landrover garage. ( heb er al een paar gevonden, maar niet in Maastricht)
- Samenkomen met locale 4x4 club. Ze kunnen meedoen met de pre-event party op vrijdagavond en zo bijdragen in een stukje gezelligheid en uitwisseling
van kennis, Misschien is er nog de mogelijkheid om ergens even te spelen? Belangrijkste is: hoe meer zielen hoe meer vreugd ( en aandacht)
Lokale kennis kan natuurlijk ook erg nuttig zijn, als auto's of teams op het laatste moment problemen krijgen. (en dat gebeurt altijd)



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 03/03/2010 20:42 door Cadarn.
Geert Oude Luttighuis

Re: OT hulp bij organisatie Landy Rally

Bericht door Geert Oude Luttighuis »

In hoeverre moet het Maastricht zelf zijn? Ik weet dat Chateau St. Gerlach in Houthem nog wel eens gebruikt wordt bij de start van rally's van bijzondere voertuigen. (zoals bijvoorbeeld ook de Winter Trial)
Dat is van Camiel Oostwegel, en van hun organisatie is ook het Kruisherenhotel in hartje Maastricht. Daarvan weet ik niet of er ook een parkeerruimte/plein bij is, want ik ben al een tijdje weg uit Zuid-Limburg. Dit zijn echter wel 'posh'-etablissementen, dus ik weet niet of het helemaal geschikt is. Bovendien ben je natuurlijk afhankelijk van hun interesse/medewerking. Camiel Oostwegel Aansprekend is het in ieder geval wel...
Je zou natuurlijk met de autoriteiten (gemeente) kunnen overleggen of je het Vrijthof mag gebruiken?

Eventueel zou je je argumenten kracht bij kunnen zetten als je eerst regelt dat je de rally ook laat verslaan door de televisie (Zoals bijvoorbeeld door RTL Experience?



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 03/03/2010 21:36 door Geert Oude Luttighuis.
Ruud Lemmens

Re: OT hulp bij organisatie Landy Rally

Bericht door Ruud Lemmens »

Hoi,


Zuid-Limburg heeft helaas niet zo heel erg vaak een rally. Wat ik je kan aanraden is contact opnemen met Novotel te Maastricht. Dit is vaak een startpunt voor een rally, ook met klassieke sportwagens.

Contact bij politie kan ik eventueel wel adressen geven indien gewenst (liever niet via forum), bij wie je je moet melden. Ik woon zelf hier in de regio, dus ken de omgeving redelijk. Alleen helaas even Landroverloos


Groeten, Ruud
Cadarn

Re: OT hulp bij organisatie Landy Rally

Bericht door Cadarn »

het chateau klinkt leuk, maar ik zag zo gauw niet dat je er kan kamperen. de kamerprijzen zijn wel erg hoog voor een low budget gebeuren, dus dat wordt m niet. Zit er wel een camping in de buurt van Maastricht?
macweekers

Re: OT hulp bij organisatie Landy Rally

Bericht door macweekers »

Camping mooi bemelen ligt in de buurt, daarbij ligt op 2km een cafe waar je met een man of 50 bij elkaar kunt komen, of op de camping zelf is ook een zaal.
Een trefpunt voor de route zou kunnen zijn: parkeerplaats bij de geuselt in maastricht (bij de stoplichten aan de A2) of het terrein van het casino in valkenburg (dat moet je natuurlijk wel bespreken)
Er is en eckelrade een land rover garage, z'n naam ben ik even kwijt

in schoonbron is een enorme camping
en je hebt ook nog camping mooi meerssen

Een andere mogelijkheid is kijken bij oost-maarland, daar is het dagstrand met ruime parkeergelegenheid en zijn verschillende campings.

Nog een mogelijkheid kan het cafe/restaurant op de sint pieterberg in maastricht zijn, aan de luikerweg, tegenover het fort.

in de zomer is een hele goede stop op de weg van Epen richting Vijlen, net voordat je de berg opgaat, daar is een grote parkeerplaats waar een ijsboer staat en genoeg plaats is voor tientallen laro's

Even 'spelen' kan legaal in bilstain (belgie) en illegaal in Wonck.

voor meer info bel even 06 29 44 88 85

de groeten macweekers
Plaats reactie