Onderdeel luchtfilter RRC

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Marrcel

Onderdeel luchtfilter RRC

Bericht door Marrcel »

Hoi,

Ben m'n Range Rover '82 aan het verwennen met een onderhoudsbeurt. In het linkerdeel van het luchtfilter (in de rijrichtingen gezien) zit een blauw onderdeeltje dat vermoedelijk iets meet. Er gaan 2 slangetjes naartoe, die van de carburateurs komen. De elleboogjes waarmee de slangetjes aan het onderdeeltje vastzitten zijn helaas afgebroken.

Vraag 1:
Weet iemand waar de elleboogjes te koop zijn ? Ik vermoed dat de ene wat langer is, zodat de slangetjes netjes naast elkaar lopen.

Vraag 2:
Wat doet dat blauwe onderdeeltje, dat net na het filter gemonteerd is ? Zit in de luchtstroom na het filter.

Vraag 3:
Motor loopt goed, al zijn de slangetjes waarschijnlijk al tijden niet meer aangesloten. Wat is het effect ?

<table style="width:auto;"><tr><td><a href="[picasaweb.google.nl] src="[lh3.ggpht.com]; /></a></td></tr><tr><td style="font-family:arial,sans-serif; font-size:11px; text-align:right">Van <a href="[picasaweb.google.nl] Rover</a></td></tr></table>
Plaats reactie