motorsteun aan blok? s3 lw

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
marc lw

motorsteun aan blok? s3 lw

Bericht door marc lw »

prikkerts,

ik heb een motorsteun( [www.buitelaar.nl] ) gekocht en die moet nu aan het blok vast.

kan ik gewone stukken draadeind (gamma) in blok draaien of is dat een ander soort schroefdraad en sloop ik meer dan ik wil?.

het betreft een s3 2.25 dieselblok waarvan de versnellingbak en koppelingsplaat is verwijderd

groet marc lw
Exfietser

Re: motorsteun aan blok? s3 lw

Bericht door Exfietser »

Zoiezo geen gamma spul gebruiken hiervoor. Dat heeft treksterkte 4.7 en dat is te weinig om een blokje vast te houden. Je moet minimaal sterkte 8.8 hebben. En dan geen draadeinden maar ordentelijke bouten. Bovendien is het dacht ik UNF draad en geen metrisch dus gaat het niet passen. Tenzij je een metrisch blok hebt dan kan het metrisch draad zijn maar zit het er dik in dat het metrisch fijn draad is. Als ik jou was zou ik gewoon een paar echte orginele bouten.

Foto-3RV86JHN.jpg --> mod_embed_images_loadimage('f77946259e6fbcae83c3d9172caf642f', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-3RV86JHN.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-3RV86JHN.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-3RV86JHN.jpg', '', 9795684, 600, 600, 'Loading image ...', false);

De bestelnummers kun je in deze tekening vinden. Aan de hand van je motornummer moet je dus uitvogelen welke je nodig hebt.

Ik zag naderhand pas dat je gewoon een knutselsteun bedoelde. Daarvoor ben ik destijds met de orginele bouten naar de ijzerboer geweest en heb daar lange bouten met de juiste draad gehaalt. Wareb dure bouten maar dan sloop je je blok niet en is het ook nog veilig.

Ik heb nog een plaatje voor je. Mischien kun je daar wat mee.

Foto-8S6Y3OHO.jpg --> mod_embed_images_loadimage('1c4d6b4bde73e1a7921305d14b7cda6e', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-8S6Y3OHO.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-8S6Y3OHO.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-8S6Y3OHO.jpg', '', 9795684, 600, 600, 'Loading image ...', false);

Arnold.



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 12/09/2009 21:32 door Exfietser.
Plaats reactie