update motor Buffy(loopt op 2 cilinders)

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
martin

update motor Buffy(loopt op 2 cilinders)

Bericht door martin »

gisteren heb ik de kop eraf gehaald.

toen ik de tuimelaars helemaal terug stelde kwam ik er snel achter dat de uitlaatklep van de 3e cilinder bleef hangen(staat half open)
nadat ik de kop eraf heb gehaald bleek de inlaatklep van de 4e cilinder nogal vettig te zijn van de olie ook zag ik later bij het inlaatspruitstuk dat daar bij de inlaat van de 3e en 4e cilinder olie zat. dat verklaard denk ik ook waarom de 4e cilinder niks doet.

doordat de uitlaat klep van de 3e cilinder vast zit in de geleider komt er denk ik via die geleider olie in de 3e cilinder wat vervolgens wanneer de inlaatklep open gaat van de 3e cilinder via het inlaatspruitstuk naar de 4e cilinder gaat wanneer deze open staat doordat er olie in de 4e cilinder komt is er denk ik geen goede verhouding tussen lucht en benzine/olie waardoor deze niet kan ontbranden.


martin
Plaats reactie