hoofdkoppelingscilinder 109

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Mudbuster

hoofdkoppelingscilinder 109

Bericht door Mudbuster »

Mijn hulpkoppelingscilinder lekt een beetje, ga ik vervangen. Nu de hoofdkoppelingscilinder ook eens goed bekeken. Deze zweet iets, kan niet zien of hij nou iets lekt of dat er met het bijvullen wat langs is gegaan. Wil hem voor de zekerheid wel vervangen maar de manual zegt dat het gehele linkervoorscherm er dan af moet. Is dit echt nodig of heeft iemand een andere oplossing om hem te vervangen?

Greetz, Marcel
<a href="[mudbuster.nl"&gt];
<img src="[evertzen.com];

<b><a href="[landrover.smoelenpagina.nl];- - - Smoel: Mudbuster - - - mudbuster.nl</a></b>
Arjan

Re: hoofdkoppelingscilinder 109

Bericht door Arjan »

Jambo

Het binnen scherm verwijderen.
Rem cilinder losschroefen (kompleets het hele frame leidingen laten zitten) zodat je er een klein beetje mee kunt schuifen.
En dan flik friemelen passen en proberen.
Dan moet heet lukken.

<a href="[www.mylandyon.mysites.nl]; target="_blank"><img src="[www.mylandyon.mysites.nl]; height=140 width=200></a>
Apke

Re: hoofdkoppelingscilinder 109

Bericht door Apke »

Binnenscherm losmaken en het voorscherm losschroeven (onderkant en het deel wat aan het schutbord vast zit.
Vervolgens kan je het scherm naar buiten buigen en op die manier de koppelingscilinder vervangen (en afstellen).

Voor het gemak ben ik er vanuit gegaan dat het stuur bij jou aan de linker kant zit (rechtsgestuurd is veeeeel makkelijker).

Apke
www.larrie.nl
(nog bedankt voor het tekenen van mijn gastenboek)
mars

Re: hoofdkoppelingscilinder 109

Bericht door mars »

Haal het scherm er maar mooi vanaf. Ideaal om te werken aan je koppelingscilinder. Controleer gelijk even de staat van je schutbord nu je erbij kan. Even flink in de waxoil zetten, dat vinden ze lekker ;-) Voor de moeite hoef je 't niet te laten, een spatbordje ligt er toch zeker binnen een kwartiertje vanaf?

Marcel
Mudbuster

Re: hoofdkoppelingscilinder 109

Bericht door Mudbuster »

je hebt gelijk, zie te veel beren op de weg terwijl ik nog niet eens rij

Greetz, Marcel
<a href="[mudbuster.nl"&gt];
<img src="[evertzen.com];

<b><a href="[landrover.smoelenpagina.nl];- - - Smoel: Mudbuster - - - mudbuster.nl</a></b>
Plaats reactie