Lockheed of Mintex

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Martin

Lockheed of Mintex

Bericht door Martin »


Goedendag,

Ga nieuwe remmen voor mijn 110 TD5 2001 bestellen bij Paddock.

Nu heb ik de keuze ui Lockheed of Mintex remblokken.

Wat zijn de beste en waarom.

Of weet iemand in NLD nog een goedkoop adres voor remblokken ?

Met vriendelijke groet,

Martin.
Dennis101

Re: Lockheed of Mintex

Bericht door Dennis101 »

Mintex remblokken remmen sneller in, waardoor ze beter zijn in combinatie met reeds gebruikte schijven.
Bij gebruik van nieuwe schijven maakt het niet uit welke van de twee je koopt, alleen zijn die van Lockheed (Delphi) iets harder waardoor de kans op piepen wat toeneemt.

Dennis B
henk de witte

Re: Lockheed of Mintex

Bericht door henk de witte »

Mijn Lockheed remblokken van Paddock waren binnen een jaar kapot. De pads scheurden doormidden in het vlak parralel aan het remvlak. Gelukkig zag ik het toen ik voor een ander werkje de blokken eruit haalde. Nu kijken hoe de mintexen zich houden. Ik wel het idee dat de mintex harder remt om dat hij meer "bijt".

Groet,

Henk de Witte.
EricV8

Re: Lockheed of Mintex

Bericht door EricV8 »

Als je ze bijde in je handen hebt voelt de mintex ook ruwer aan tenopzichte van de lockhead. Verklaart misschien ook waarom de mintex harder remt?
Henk Bossinade

Re: Lockheed of Mintex

Bericht door Henk Bossinade »

Mijn ''gevoelservaring'' is ; bij vaak/ veel zwaar terreinwerk met modder/zand > Delphi . Bij vaak/veel weggebruik en weinig terrein (mijn huidige rij omstandigheden) > Mintex ! Mijn indruk is dat het frictiemateriaal van de Mintex wat '' zachter'' is,waardoor het in het terrein wat sneller slijt door zand,leem , modder etc. .De Delphi remblokken gaan wat langer mee ,maar remmen voor mijn ''gevoel''toch wat minder bij normaal remmen. Veel maakt het volgens mij niet uit,ik vermoed dat LR de beide merken als een OEM produkt toepast.En nu we het toch over OEM leveranciers hebben ,voor de geintreseerden; de Poolse Purflux/Fram filter fabrikant leverd de OEM LR ERR 3340 ! Vr gr Henk B.
Plaats reactie