Brandstof slangen en re-trim

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Shrek

Brandstof slangen en re-trim

Bericht door Shrek »

Goeie Middag allemaal.

Ik heb twee vraagjes en die luiden als volgt: De harde brandstof slang die in onze wagens gebruikt word waar is die te verkrijgen, heb gezocht, maar kan er niets van en over vinden. En als tweede, heeft er misschien iemand ervaring met de stoel re-trim stjes van paddock (britpart) zijn deze goed?

Groet Richard Dries
Paul Stroink, One-Ten.nl

Re: Brandstof slangen en re-trim

Bericht door Paul Stroink, One-Ten.nl »

retrim setjes zijn prima!
Shrek

Re: Brandstof slangen en re-trim

Bericht door Shrek »

Okay, dankje paul. Maar nu de brandstof slangen, wat gebruik je ervoor?

Groet Richard Dries
richard78

Re: Brandstof slangen en re-trim

Bericht door richard78 »

bij mij zijn de setjes ook prima.
Bij Torretje zaten er zwarte kunststof slangen in voor de brandstof. Ik heb deze bij een rem revisie bedrijf wat voor vrachtwagens werkt gehaald. Zij hadden ook een slangen afdeling en nog meer onderdelen. Misschien dat een traktor bedrijf os zelfs eeng ewone auto onderdelen boer ze heeft. Als hioer verder geen goede antwoorden komen kan je het daar even vragen, hebben ze het niet dan vragen waar je het beste naartoe kan gaan. Daar weer vragen en eventueel weer verder gaan. Dan heb je het na 1 of 2 winkels meestal wel gevonden.

Succes!

Richard78

Series III 109 2.25D 1978 Viatora aka Torretje
Freelander 1.8i 2000 Reinaard de vos aka Vosje
Als er genoeg wilskracht is kan alles!

handtekening.jpg --> mod_embed_images_loadimage('c9d73c3222dc90f89eae7bd554b6866c', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Frhijmer1.home.xs4all.nl%2FLandrover%2Fslides%2Fhandtekening.jpg', 'http://rhijmer1.home.xs4all.nl/Landrover/slides/handtekening.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Frhijmer1.home.xs4all.nl%2FLandrover%2Fslides%2Fhandtekening.jpg', '', 16508228, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Shrek

Re: Brandstof slangen en re-trim

Bericht door Shrek »

Ben een tijdje terug er al mee bezig geweest, maar iedere keer nul op het rekest

Groet Richard Dries
Bart van Dessel

Re: Brandstof slangen en re-trim

Bericht door Bart van Dessel »

Iedere automaterialenzaak heeft rubber brandstof slang, beter dan die harde plastic rommel. Geen kans meer op valse lucht, ze scheuren niet, ze knikken niet.

Gr, Bart
Shrek

Re: Brandstof slangen en re-trim

Bericht door Shrek »

dan gaan we denk ik toch maar voor de flexibele

Groet Richard Dries
Plaats reactie