stuurslot

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
sjm schreppers

stuurslot

Bericht door sjm schreppers »

Hoi, Ik heb een freelander van 2001 bj ,soms krijg ik de sleutel niet omgedraaid,
en kan dan niet starten (heel vervelend) dit is al een keer meer gebeurd heb het toen kunnen oplossen WD 40,maar ben toch bang dat ik een nieuw slot zal moeten kopen. mijn vraag is waar kan ik dat voor een redelijke prijs kopen,en
zoja kan ik dan mijn eigen sleutels blijven gebruiken (zou wel heel fijn zijn) graag
een antwoord op een vervelende kwestie. gr Bas Schreppers
roderiquez

Re: stuurslot

Bericht door roderiquez »

neem eens contact op met Jansen in Oisterwijk. landroverspecialist.nl of jansenusedlaroparts.nl . Die heeft vast wel gebruikte sloten liggen die het nog wel goed doen, wil je echter een exact kopie van je huidige slot waar deze sleutel dus ook in past, moet je denk ik contact opnemen met Land Rover zelf. Dan kun je misschien aan de hand van het nummer wat er vermoedelijk wel in staat een exact kopie krijgen.
HarryS

Re: stuurslot

Bericht door HarryS »

Is het mogelijk dat je je stuur scheef hebt gezet met parkeren?
Dan moet je aan je kontaktslot draaien en tegelijkertijd je stuur wat naar links en rechts bewegen. Het slot staat dan onder druk en kun je het niet draaien.
Tata-D2

Re: stuurslot

Bericht door Tata-D2 »

Hallo Bas,
Een exacte copie van sleutel en contactslot, inclusief alarmbediening, kan op chassisnr besteld worden. Is duur en duurt lang.
Een totaal nieuwe sleutel en nieuw contactslot moet worden ingelezen en is ook zeer duur. Voor mijn Disco was dat rond de euro 650 voor 2 sleutels.
Er is nog een derde optie.
Heb zelf bij de dealer een nieuw slot laten inzeten, dat met een APARTE sleutel bediend kan worden. Je alarm en antidiefstal blijf je bedienen met je oude originele sleutel.
Dealer vertelde mij dat dit nieuwe slot en sleutel ook origineel LR is. Was inclusief montage en reservesleutel voor rond de euro 370 klaar.
Informeer maar eens. Succes.
Groet, Willem

Tata-D2.
Plaats reactie