Nieuwe opties op nieuwe defender 2013 met betere stoelen!

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
TVR

Nieuwe opties op nieuwe defender 2013 met betere stoelen!

Bericht door TVR »

Volgende kwam ik tegen:


Het modeljaar 2013 van de Land Rover Defender krijgt updates. Optie: premium stoelen die het rijcomfort verhogen. Maar dat is nog niet alles!

Sorry voor dat uitroepteken aan het eind van de vorige zin, het heeft wellicht de hoop gegeven dat er iets heel spannends na de “lees verder” zou komen maar niets is minder waar. Naast de premium stoelen is er nu een hoogwaardig Alpine audiosysteem leverbaar en er zijn twee nieuwe metallic lakkleuren aan te vinken (Barolo Black en Havana) die te combineren zijn met vier nieuwe contrasterende tinten voor het dak: Santorini Black, Indus Silver, Orkney Grey en Firenze Red. En dat was het.

Je leest het goed: de update voor het modeljaar 2013 bestaat dus volledig uit opties. Eigenlijk verandert er dus helemaal niets aan de Land Rover Defender zelf die vorig jaar ook slechts marginaal werd aangepast maar in ieder geval nog een nieuw blok kreeg. Maar goed: het is een nieuw modeljaar. We hebben het gemeld. Waarvan akte.

Land-Rover-Defender-2013-022.jpg --> mod_embed_images_loadimage('6eaa5fdca0fde33a9f1c874e3f4a7db3', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.autoblog.nl%2Fgallery%2FLand_Rover%2FDefender_2013%2FLand-Rover-Defender-2013-022.jpg', 'http://www.autoblog.nl/gallery/Land_Rover/Defender_2013/Land-Rover-Defender-2013-022.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.autoblog.nl%2Fgallery%2FLand_Rover%2FDefender_2013%2FLand-Rover-Defender-2013-022.jpg', '', 15865057, 600, 600, 'Loading image ...', false);

http://www.autoblog.nl/land-rover-defender-krijgt-eindelijk-premium-stoelen



Groet, Tom
Dixo

Re: Nieuwe opties op nieuwe defender 2013 met betere stoelen!

Bericht door Dixo »

Goed inspiratie opgedaan bij Exmoor Trim

En misschien ook wat onnodig na het het verschijnen van de Recaro's? Al zullen deze vast wat minder prijzig zijn..
Madcap

Re: Nieuwe opties op nieuwe defender 2013 met betere stoelen!

Bericht door Madcap »

Jaja, en dat voor € 100.000,--!

[www.terrazzo.nl]
[www.hemmaibackabro.blogspot.com]
Plaats reactie