sh*t ERR4707 niet geleverd

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Nijhuis

sh*t ERR4707 niet geleverd

Bericht door Nijhuis »

Hoi prikkers,

Begin vorige week heb ik bij paddock een hele waslijst aan onderdelen besteld, dit om groot onderhoud aan mijn 300tdi uit te voeren. Er werd me verteld dat het die dinsdag verzonden zou worden, dus ik ging er vanuit dat ik afgelopen weekend alles wel binnen zou hebben. Alles uit elkaar gehaald en klaar voor de opbouw. Alles heeft open gelegen tot gistermiddag, want ik kreeg gister pas 'alles' binnen.

Nu mist het o-ringetje voor de krukas poelie (waar de distributieriem overheen loop). Bestelnummer is ERR4707. Zojuist even naar de dichtstbijzijnde LandRover dealer gebeld, maar die kan het ringetje pas einde van de week binnen hebben.

Iemand hier een gouden tip hoe ik deze ochtend nog aan het ringetje kan komen? Ik woon in de buurt van Deventer/Apeldoorn en rij uiteraard het liefst niet het halve land door.

Alvast bedankt.



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 14/08/2012 09:06 door Nijhuis.
Nijhuis

Re: sh*t ERR4707 niet geleverd

Bericht door Nijhuis »

Mocht er iemand zijn die vanaf omgeving Gouda of Drachten naar het verre oosten komt en hem mee wil nemen, het schijnt dat BudgetParts hem op voorraad heeft.

Anders zit er denk ik niets anders op dan bestellen en morgen het blok in elkaar zetten.
Thimo

Re: sh*t ERR4707 niet geleverd

Bericht door Thimo »

Als je het besteld bij hun heb je het de volgende dag in huis!
Service is goed.

Mvg Thimo.
Dixo

Re: sh*t ERR4707 niet geleverd

Bericht door Dixo »

Lijkt me gewoon brievenbuspost. Op laten sturen en je kunt aan de slag.
Thimo

Re: sh*t ERR4707 niet geleverd

Bericht door Thimo »

En wat met het bedrijf dat in de krim zit ( meen RR recycling ).
En bij Harderwijk zit ook een bedrijf ( ben de naam kwijt ).
En van Dam
En dealer in Arnhem

Zomaar wat adressen uit mijn hoofd.

Thimo.
Nijhuis

Re: sh*t ERR4707 niet geleverd

Bericht door Nijhuis »

Van dam, Arnhem en Harderwijk zijn niet echt 'om de hoek'.
De Krim kom ik liever niet meer wegens persoonlijke redenen.

De oproep is (inmiddels) ook voornamelijk bedoeld voor mensen die hier uit de buurt misschien toevallig het ringetje hadden liggen, dan kwam ik hem daar graag ophalen. Bestel hem voor de zekerheid ook wel even bij BP.
Wim Janssen

Re: sh*t ERR4707 niet geleverd

Bericht door Wim Janssen »

Volgens Google is ERR4707 een crankshaft pully en nu vervangen door partnummer LHH100660. O-ringetjes kun je trouwens bij praktisch elke automaterialenzaak in heel veel maten uiteen assortimentsdoos vissen.

groeten
Wim Janssen
Nijhuis

ERR4710
  • Citeer
  • Bericht door Nijhuis »

    Je hebt helemaal gelijk, ik keek een regel te hoog in het onderdelenboek. Het moet onderdeelnummer ERR4710 zijn.

    Nijhuis

    Re: sh*t ERR4707 niet geleverd

    Bericht door Nijhuis »

    Besteld bij Vis, prima service. Een telefoontje en morgen ligt hij hier op de mat.
    Henk Bossinade

    Re: sh*t ERR4707 niet geleverd

    Bericht door Henk Bossinade »

    Als je nu weer eens zoiets hebt,kijk dan eens op www.landrover-onderdelen.nl.Als je ERR4710 ingeeft,zie je dat bij de dealers in Doenrade en Den Bosch de O ringen liggen.De prijs staat er ook gelijk bij. Vr gr Henk B.
    Eduard

    Re: sh*t ERR4707 niet geleverd

    Bericht door Eduard »

    Hallo,

    Onlangs heb ik mijn Disco weggedaan en ik heb nog verschillende onderdelen voor de 300 TDi liggen, een thermostaat, een watertemp sensor ook ERR 4710, een pulley bout nieuw origineel LR (ERR 5087) en de oliekeering voor het aandrijftandwiel van de distributieriem (ERR 4575). Mocht je nog wat kunnen gebruiken laat maar weten.

    Mvg

    Eduard
    Plaats reactie