3.9 op gas ?? is dat iets??

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
roderik

3.9 op gas ?? is dat iets??

Bericht door roderik »

Vraagje

Wie heeft er ervaring met een v8 3.9 op gas , ik hoor wisselende verhalen, maar weinig inhoud het hoe en waarom

Alvast bedankt
Hans Hoekstra

Re: 3.9 op gas ?? is dat iets??

Bericht door Hans Hoekstra »

Nee, is helemaal nix;-) daarom haal ik het er ook maar weer af...
Geintje natuurlijk het gaat prima ik denk dat de meeste hier op gas rijden, is niet alleen economisch rendabel maar zal dan ook zeker wel goed zijn denk ik dan.
Dat ik mijn gas installatie er afhaal is dat mijn RRC uit 1990 komt en maar 3 a 4000 kilometer per jaar rij.
Dus voor de liefhebbers de complete set is binnenkort verkrijgbaar, check de foto's hier ---> www.dridze.nl/www.dridze.nl/Fotos.html (wat een vage link 2x www, nou ja werkt wel maar even weer checken:-) )

grtz Hans www.dridze.nl
Bart van Dessel

Re: 3.9 op gas ?? is dat iets??

Bericht door Bart van Dessel »

3.9i is een supermotor, kijk wel uit naar een blok dat zonder lambda en zonder kats hebben gereden, die hebben nauwelijks last van gescheurde cylinders, de types mét kats hebben dat wel.

gr, Bart
AndreMak

Re: 3.9 op gas ?? is dat iets??

Bericht door AndreMak »


Loopt al tijden als een zonnetje in mijn defender!

André
rangie1971

Re: 3.9 op gas ?? is dat iets??

Bericht door rangie1971 »

Yep, heb een 90'er met een goede LPG-installatie ingebouwd. Zelfs met -18 geen startproblemen

Frank
Plaats reactie