Waar kan ik een Sill channel halen

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Mark(110)

Waar kan ik een Sill channel halen

Bericht door Mark(110) »

Voor m'n 5-deurs 110 uit '85 ben ik op zoek naar een Sillchannel maar kan deze niet vinden. Weet iemand een adres waar deze te verkrijgen zijn?
Het gaat over het profiel dat aan de linkerkant zit bij een 110 uit '85. Het onderdeelnummer kan ik ook alleen maar vinden voor auto's vanaf '87 maar kan geen bevestiging vinden dat dit dezelfde is.

Kan iemand me helpen hij is nu wel erg crispie aan het worden.
Mark(110)

Foto-ALOSRUTY.jpg --> mod_embed_images_loadimage('c514d39c5c51c403077770c3e9ef855e', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-ALOSRUTY.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-ALOSRUTY.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-ALOSRUTY.jpg', '', 15530656, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Catootje: Landrover 110 County Station Wagon 2.5NA diesel '85
Sander van Beek

Re: Waar kan ik een Sill channel halen

Bericht door Sander van Beek »

Met sill channel bedoel je het u-vormige profiel waar oa je vloer op rust? Zoek je alleen dat profiel, of het hele ding inclusief b en c stijl?
Het profiel heb ik liggen, ooit op maat laten maken voor m'n eigen 110 omdat ze nieuw peperduur zijn. Je kunt de stijlen met een puntlas boortje voorzichtig los halen en daarna op het nieuwe profiel lassen. Resultaat was als nieuw.
Overigens zijn deze volgens mij het zelfde vanaf '87, alleen de gaten voor de beugels waar de deursloten in vallen zijn anders (ivm de push button deuren). Die zul je dus opnieuw moeten boren.
Mark(110)

Re: Waar kan ik een Sill channel halen

Bericht door Mark(110) »

Inderdaad Sander, ik bedoel het u-vormige profiel. Deze moet vervangen worden.
Zou ik een stuk van dat profiel over kunnen nemen?

Mark(110)
Sander van Beek

Re: Waar kan ik een Sill channel halen

Bericht door Sander van Beek »

Ja tuurlijk, ik heb m niet meer nodig. Stuur maar een mailtje: svbeek2@gmail.com
Frank 110V8

Re: Waar kan ik een Sill channel halen

Bericht door Frank 110V8 »

Hoi,

Ik heb ook meters van dat profiel liggen nabij Groningen.

Groet Frank
Plaats reactie