onderdeel zoeken op nummer

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
neef Henk

onderdeel zoeken op nummer

Bericht door neef Henk »

Ik heb een zakje liggen met daarin een Wiring Harness, het nummer wat erbij staat is 60239 en PRC0005 / OR. Ik wil graag weten van welk type auto dit is zodat ik het kan bewaren of verkopen/ruilen.
Ik heb zelf al aan het zoeken geweest op internet bij de bekende leveranciers maar deze kennen deze nummers niet. Alleen PA Blancard kent het nummer maar geeft geen type aan.

Wie weet het???????????

Groeten neef Henk
Frans Bonnes

Re: onderdeel zoeken op nummer

Bericht door Frans Bonnes »

Henk,

Hoe ziet de kabel eruit, en welke kleuren zitten erin?
Heb je er misschien een fotootje van?

fb
Frans Bonnes

Re: onderdeel zoeken op nummer

Bericht door Frans Bonnes »

Ik weet het

Het heeft wel even geduurt voor ik het gevonden had.

PRC0005 is hetzelfde als PRC5

Als je de Natopartcatalogus hebt van de 101 kan je hem daarin vinden. Die heb je ooit van PG gekregen.
Op pagina L17 bijna bovenaan.
Vergelijk dat dan maar met de gewone 101 parts list.

fb
Frans Bonnes

Re: onderdeel zoeken op nummer

Bericht door Frans Bonnes »

Het zou dit moeten zijn

!B(k-bug!Wk~$(KGrHgoH-DUEjlLlzqhLBKdDv(!4R!~~_12.JPG --> mod_embed_images_loadimage('dda4ea4cdcb6fba3a253d4f09417e280', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi.ebayimg.com%2F04%2F%21B%28k-bug%21Wk%7E%24%28KGrHgoH-DUEjlLlzqhLBKdDv%28%214R%21%7E%7E_12.JPG', 'http://i.ebayimg.com/04/!B(k-bug!Wk~$(KGrHgoH-DUEjlLlzqhLBKdDv(!4R!~~_12.JPG', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi.ebayimg.com%2F04%2F%21B%28k-bug%21Wk%7E%24%28KGrHgoH-DUEjlLlzqhLBKdDv%28%214R%21%7E%7E_12.JPG', '', 15519305, 600, 600, 'Loading image ...', false);

Komt van e-bay af.

fb
neef Henk

Re: onderdeel zoeken op nummer

Bericht door neef Henk »

Kijk Frans, naar dit antwoord was ik opzoek. Kan ik het dus zelf bewaren. Ik heb helaas geen nato catalogus van PG?? Zal eens vragen of hij er nog 1 heeft. Ik had zelf wel bij Blancard het onderdeel gevonden maar die gaf niet aan voor welke LR het was

Bedankt!!
neef Henk
Frans Bonnes

Re: onderdeel zoeken op nummer

Bericht door Frans Bonnes »

Je mag hem houden.
Ik heb er toch niks aan. Mijn 101 is LHD en het part is voor RHD.

Zie je over 14 dagen.

fb
Plaats reactie