Waar dient dit gat voor in mijn achterste chassis balk

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Justus Christus

Waar dient dit gat voor in mijn achterste chassis balk

Bericht door Justus Christus »

Hoi,


Ik vroeg me af waar dient het rood omcirkelde gat voor in de achter balk van mijn nieuwe S3 88 chassis?

imag0142.jpg --> mod_embed_images_loadimage('e07a0a00933c4705dd86128e3e3d0d93', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.fotoserve.nl%2F%7Ejfk%2Fimag0142.jpg', 'http://www.fotoserve.nl/~jfk/imag0142.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.fotoserve.nl%2F%7Ejfk%2Fimag0142.jpg', '', 15461398, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Eric_1

Re: Waar dient dit gat voor in mijn achterste chassis balk

Bericht door Eric_1 »

Origineel is dat de stekker positie voor de trailer. is al vanaf de series 1 zo.

Groeten
Eric
Elbert

Re: Waar dient dit gat voor in mijn achterste chassis balk

Bericht door Elbert »

Ik heb er de stekker voor de fietsendrager/aanhanger ingezet.
Past precies maar weet niet of hij ook daar voor bedoeld is.

Groeten, Elbert
Joost-SIIa

Re: Waar dient dit gat voor in mijn achterste chassis balk

Bericht door Joost-SIIa »

Da's voor de as vanaf je PTO op de bak naar je hulp-apparaat ( lier, pomp etc ) achter, als je dat eventueel hebt tenminste. Grtz.
die zijn onderweg

Re: Waar dient dit gat voor in mijn achterste chassis balk

Bericht door die zijn onderweg »

nou, Johan dat hoop ik toch van niet nee, als je goed kijkt zie je rechts op 't fotoke een rood cirkellijntje ... om dat gaatje gaat de vraag.
En ja iets elektrisch denk ik, maar waarom zover naar rechts? (bij onze 109 met militaire zit de trekhaakelektriek, links van het midden)
grt Martijn
Frans Bonnes

Re: Waar dient dit gat voor in mijn achterste chassis balk

Bericht door Frans Bonnes »

die zijn onderweg Schreef:
-------------------------------------------------------
> nou, Johan dat hoop ik toch van niet nee, als
> je goed kijkt zie je rechts op 't fotoke een rood
> cirkellijntje ... om dat gaatje gaat de vraag.
> En ja iets elektrisch denk ik, maar waarom zover
> naar rechts? (bij onze 109 met militaire zit de
> trekhaakelektriek, links van het midden)
> grt Martijn

Zover naar rechts omdat daar de bekabeling die van voor komt, uitkomt en zich daar splitst naar de andere kant..

fb
Jup haans-klunder

Re: Waar dient dit gat voor in mijn achterste chassis balk

Bericht door Jup haans-klunder »

Memories : !!!!!!!!!

Er zitten in het chassis zoveel gaatjes , waar je wat mee kunt . Dat !!!! , gaatje gaf in 1966 ; aankoop problemen bij ,'' SIEBERG '' in Amsterdam . Destijds de importeur van ,'' LAND - ROVER ''. Ik had smoel , op de Servicewagen Donkerblauwe pick-up van '' SIEBERG '', met een Cabine , van binnen bekleed met hard hout. ( teak of maranti ) . Met een A.N.W.B.- aankoop keuring is de aankoop afgeketst . REDEN ; bij dat beruchte gaatje zat roest . Rond het gat was de plaat staal een beetje dun geworden . Ze wisten toendertij ook niet beter . Een GROET van Mij . JUPPE .
Justus Christus

Re: Waar dient dit gat voor in mijn achterste chassis balk

Bericht door Justus Christus »

Oke,

Maar nu zit ik te googlen enzo, maar ik kan geen series ontdekken met een contact op die plaat.
Of zoek ik nu verkeerd.


Enig idee waar ik er een afbeelding van kan vinden?
Plaats reactie