reservoir remcilinder series 3

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Bert

reservoir remcilinder series 3

Bericht door Bert »

Remkracht viel opeens volledig weg.
Eerst het membraan in de vacuumpomp vervangen, die was zo lek als een mandje. Maar daarna constateerde ik dat de remvloeistof ver beneden peil stond in het reservoirtje op de hoofdcilinder.
Ik heb de hoofdcilinder van de servo afgeschroefd en zie nu dat het kunststof reservoir op de hoofdcilinder erg slecht is en scheurtjes vertoont. Ik vermoed dat ik al langer met een te laag peil heb gereden en nu lucht in mijn systeem heb.
Ik geloof dat als ik een nieuw reservoir wil ik de hele cilinder zal moeten vervangen.
Heeft iemand er één liggen en wie heeft er nog tips?
Leendert

Re: reservoir remcilinder series 3

Bericht door Leendert »

Het ligt er aan welke cylinder je hebt een van voor 1980 met UNF draad zou moeten zijn remcylinder 90577520 voor een 88 en 569671 voor een 109.
Ik kan hiervan geen partnummer voor het tankje appart vinden.
Als het een latere cylinder is met metische draad NRC6096 dan is er een los tankje leverbaar AEU1045 (die heb ik een liggen gebruikt maar goed)

Groeten Leendert
Plaats reactie