Stotteren 300 tdi

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Larofun

Stotteren 300 tdi

Bericht door Larofun »

Hoi,

Ik heb het volgende probleem. Na een duik in een waterbak liep de motor onregelmatig, viel contant terug in toeren. Afgelopen week heb ik hem schoongespoten dus weer water op het blok. Toen ik ging rijden liep hij weer niet goed. Bleef inhouden en echt een stotterend gevoel. Kwam ook niet op snelheid. Voor mijn gevoel aanvoer probleem met de brandstof. Heb de stroomaansluiting al gecontroleerd maar deze is gewoon droog. Voor iemand een bekend probleem? Na een tijdje rijden gaat het weer over.

Groet Gert
Bart van Dessel

Re: Stotteren 300 tdi

Bericht door Bart van Dessel »

Hoi Gert, is je inlaattraject wel vrij van water? Is je luchtfilter niet nat geworden zodat er niet genoeg lucht doorheen komt? Normaal moet een tdi heel goed tegen water kunnen (eigen ervaring....).

gr, bart
Larofun

Re: Stotteren 300 tdi

Bericht door Larofun »

Hee Bart,

Nog de allebeste wensen. Nee alles is droog. Zit snorkel op en filterhuis is goed waterdicht gemaakt. Na de duik in de waterbak was dit ook het eerste wat ik heb gecontroleerd.

Gert
Plaats reactie