Wat zou je doen...

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
RaRo83

Wat zou je doen...

Bericht door RaRo83 »

als je [www.omroepgelderland.nl]
dit tegenkwam?

er omheen rijden
er overheen rijden
wegslepen
mee naar huis nemen

groet Michael

Foto-EGIAACZJ-D.jpg --> mod_embed_images_loadimage('cd1a06f6cfa566a86b819b0b5eaf757a', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-EGIAACZJ-D.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-EGIAACZJ-D.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-EGIAACZJ-D.jpg', '', 14987090, 600, 600, 'Loading image ...', false);
sjorsboomschors/aka/PP

Re: Wat zou je doen...

Bericht door sjorsboomschors/aka/PP »

overheen en weg/opzij slepen!!
forbert 90-200Tdi

Re: Wat zou je doen...

Bericht door forbert 90-200Tdi »

Hahaha, het wordt hier nog gezellig!

In Schotland gewoond, quite remote in the Highlands. Met 'n Cortina, wat z hier Taunus noemden.
Wachte dus gewoon altijd op de pick-up (vaker Jap dan LaRo!) met de kettingzaag.
En hielp dan slepen. Meestal zomaar klaar, uurtje hoogstens.

De tevreden roker
Marc-my-Words

Re: Wat zou je doen...

Bericht door Marc-my-Words »

Uitstappen, de zaak eens aankijken en daarna bijl en zaag pakken en die even in handen geven van de Rus die net aan de andere kant is uitgestapt.
Dat was althans de gang van zaken toen ik ooit in NO-Polen voor een dergelijke boom kwam te staan.
Na gedane arbeid kreeg ik de bijl en zaag weer terug, en gingen we ieder ons weegs -- de Rus had al lang door dat er met mij niet te praten viel.
('t Was dus een stomme variant op het Alpenjagerslied.)

Marc
Paul Engels

Re: Wat zou je doen...

Bericht door Paul Engels »

Er rustig overheen, daarna naar berm slepen, kettingzaag pakken en in stukken zagen voor de openhaard of vuurkorf thuis, opgeruimd staat netjes en geen gevaar meer voor overige weggebruikers
Gert

Re: Wat zou je doen...

Bericht door Gert »

De altijd aanwezige bijl pakken, boom delen op een meter van het asfalt, en de restanten die over de weg liggen de berm in trekken. Tenzij ik een afspraak heb waar ik op tijd moet zijn.
Plaats reactie