ombouw van b naar d

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
paul

ombouw van b naar d

Bericht door paul »

ik heb een serie 3 b 88 en wil hem misschien ombouwen naar 2.25 d omdat dat eigelijk bij een laro jeep hoort vind ik is dit goed te doen ??
moet je bijvoorbeeld ook een andere tank i.v.m. retoer leding ?? en de electronica ?? en ik geloof dat het wel op de bestaande bak past en motor steunen .
er staan er weer een paar te koop op landrover markt .

groet paul
Roelie

Re: ombouw van b naar d

Bericht door Roelie »

Een LARO is geen jeep, en een serie 3 heeft geen electronica.
Maar een 2,25 diesel past er wel in, en retourleiding aansluiting zit
meestal al afgeblind op tank.

Roelie


395.jpg --> mod_embed_images_loadimage('772ca7c6602f8dc154ee39ca3185fe11', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fleutjerovertje.nl%2F395.jpg', 'http://leutjerovertje.nl/395.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fleutjerovertje.nl%2F395.jpg', '', 14583165, 600, 600, 'Loading image ...', false);

klik hier voor foto's restauratie Leutje Rovertje
Laatste update 22 juli 2012
joke.eli@kpnmail.nl

Re: ombouw van b naar d

Bericht door joke.eli@kpnmail.nl »

Beste Roelie,

Een LaRo is inderdaad geen Jeep, maar de oorspronkelijke benaming van de 4x4 in WW II was
Gee General
Pee Purpose
Vee Vehicle

Afgekort naar Gee Pee wat klinkt als Djeepee en verbasterd naar Jeep.
In die zin is een LaRo ook een GeePee dus een Jeep.
Dit is wat ik eens ergens gelezen heb, als ik nu onzin heb verteld krijg ik dat vast en zeker wel te horen.

Groeten en een fijne avond, Eli
Roy Bruurs

Re: ombouw van b naar d

Bericht door Roy Bruurs »

Dus........................ Trek die motorkap is open en kijk is wat erin zit. je elektronica (niet te verwarren met elektro wat er vele doen) stelt 3 keer niks voor. Andere brandstof in de tank wat leidingen bijtrekken andere motor erin, brandstoffilter vervagen. Wat draden verleggen van het startrelais van de benzine naar die van de diesel enz
Exfietser

Re: ombouw van b naar d

Bericht door Exfietser »

Gewoon een partijtje schroeven enzo. En die drie draadjes die bij de series 'electronica' heten omleggen.

Niet moeilijk dus.

Arnold.
Oscar

Re: ombouw van b naar d

Bericht door Oscar »

En wat vindt de rdw hiervan?

Kan dat nog problemen opleveren?

Oscar
In dienst : SIII 88", One Ten Tithonus, FL2 TD4 hse aut.
Uit dienst: One Ten V8 ex-mod, 110 td5 sw, FL1 td4 sw

www.verroen.org
www.tithonus.org
www.blrc.nl
Plaats reactie