moment sleutel ????

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
marc lw

moment sleutel ????

Bericht door marc lw »

wie van jullie weet of ik het goed doe?
ik ben de veerstroppen aan het terug plaatsen op de vooras in het TH - 3 staat aanhalen met 94.1 nm

nou ben ik helemaal onbekend met de momentsleutel,nou denk ik dat ik het wel goed doe maar ik moet wel veel kracht zetten vind ik
ik heb een paar foto's in een album geplaatst ter verduidelijking.

groet Marc lw [www.mijnalbum.nl]
Grumpy Old Sil

Re: moment sleutel ????

Bericht door Grumpy Old Sil »

Als ik je foto's zie doe je het wel goed naar mijn mening. Echter ik ga echt niet voor alles een momentsleutel gebruiken. De bouten en moeren voor de veren moeten wel stevig vast dus die zet ik dan ook VAST!

Wim/Sil
handtekeningserie88.jpg --> mod_embed_images_loadimage('f34ffcb662c183e2ff91824136532532', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.dewisser.nl%2Fimages%2Fhandtekeningserie88.jpg', 'http://www.dewisser.nl/images/handtekeningserie88.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.dewisser.nl%2Fimages%2Fhandtekeningserie88.jpg', '', 13937468, 600, 600, 'Loading image ...', false);

Restauratie Land Rover Serie III
paul be

Re: moment sleutel ????

Bericht door paul be »

volgens mij doe je het goed.

echt erg veel kracht zou je niet moeten geven als je de sleutel aan het einde vasthoudt. je hoort en voelt een klein klikje als je aan het moment zit.

defender 110 300TDi
Benno

Re: moment sleutel ????

Bericht door Benno »

94 nm is ruwweg 9,5 kg op 1 meter lengte van je sleutel. De meeste sleutels zijn een centimeter of vijftig lang dus dan word thet rond de 18 kg kracht die je moet zetten. Als je gevoelsmatig meer kracht moet zetten dan dat is er iets aan de hand. Zoveel is 94 nm ook niet.
sjorsboomschors/aka/PP

Re: moment sleutel ????

Bericht door sjorsboomschors/aka/PP »

marc lw Schreef:
-------------------------------------------------------
> wie van jullie weet of ik het goed doe?
> ik ben de veerstroppen aan het terug plaatsen op
> de vooras in het TH - 3 staat aanhalen met 94.1
> nm
>
> nou ben ik helemaal onbekend met de
> momentsleutel,nou denk ik dat ik het wel goed doe
> maar ik moet wel veel kracht zetten vind ik
> ik heb een paar foto's in een album geplaatst ter
> verduidelijking.
>
> groet Marc lw
> [www.mijnalbum.nl]

pas je wel op , het schijnt nl. dienstgeheim te zijn... LOL
Foto-F6QKPWJJ.jpg --> mod_embed_images_loadimage('3576fd6cd68895a19c395edf6130d50f', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-F6QKPWJJ.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-F6QKPWJJ.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-F6QKPWJJ.jpg', '', 13939265, 600, 600, 'Loading image ...', false);
marc lw

Re: moment sleutel ????

Bericht door marc lw »

gelukt !! en niets afgebroken

wel vervormd de veerstropplaat iets, maar aan de andere nog niet geplaatste veerstropplaat te zien is dat in het verleden ook gebeurd.

en inderdaad als je bedenkt dat de sleutel +/- 50 cm lang is dan klopt die 18 kg wel gevoelsmatig

bedankt voor de tips mannen.

groet marc lw
Plaats reactie