Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Marijn & Simba

  • Citeer
  • Bericht door Marijn & Simba »

    Vanmorgen met goede moed op pad met Simba, begint op ca. 2 km van huis een en ander te klapperen onder de motorkap.
    Motor sloeg af en Marijntje kon wachten op hulp omdat de accu leeg bleek te zijn getrokken. Ik verdacht dus in eerste instantie ook de accu en dynamo en hoopte dat het door het steeds aan en afschakelen van de dieselpomp zou komen.

    Na gestart met andere accu naar huis willen rijden, na 500 m wordt het klapperen zo heftig, binnen 20 seconden deed de motor ook helemaal niks meer. Met een klap stoptie ie ermee.
    Ik vrees dat er wat kleppen losliggen, mijn vriendin reed achter me op dat moment en hoorde de klappen (staal op staal) en rook een verbrande lucht... Die motor is dus dood. Jammer van de moeite om te wisselen van eht afgelopen jaar, maar goed, ik heb er plezier van gehad. Ik zal eens gaan zien wat ik tegenkom als ik een en ander loshaal maar bereid me voor op rampspoed. reviseren van een indenor is stervensduur dus daar begin ik niet aan... Zal vast niet bij een paar kleppen blijven...

    Dus ik ga op zoek naar een andere motor, again, en denk toch maar weer aan een 5x gelagerde 2.25 of eventueel een Perkins Prima.
    Wie weet er nog een goede?

    Het geplande prikkerstransport van vandaag is hierbij dus niet meer mogelijk, sorry jongens heb nu even andere dingen aan mijn hoofd...

    Marijn & Simba & Serious

    Since I've got my Land Rover, my other car needs therapy.

    prikavatar.jpg --> mod_embed_images_loadimage('e9dfe8af329afa6e18ac6ab465e270cb', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Land%20Rover%20-%20Simba/prikavatar.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', '', 13896359, 600, 600, 'Loading image ...', false);



    1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 28/05/2011 14:41 door Marijn & Simba.

    bowy

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door bowy »

    No prob, geen haast

    plaetje

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door plaetje »

    en ik heb een 14j motortje liggen ( = 2,5na)

    plaetje

    Wim Janssen

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Wim Janssen »

    Marijn,

    Dit is echt verschrikkelijk jammer van alle moeite. Ik ken het gevoel. Zat toevallig net wat foto's van mijn Perkins conversie op Picasa bij te werken en als je er nog eentje kunt vinden zou ik het zeker overwegen.
    Maar in zijn algemeenheid zou ik bij elke motorconversie het blok altijd eerst reviseren. Hoeveel verhalen zijn hier nu al voorbij gekomen van een slecht of defect blok na een vaak moeizame ombouw. Al dat werk gedaan en weer terug bij af. Ik spreek hier uit ervaring omdat ik die fout ook gemaakt heb.
    Mijn eerste Perkins blok haalde ik in Engeland zelf uit een auto waar ik notabene mee proefgereden had. Toch had het blok na enige tijd serieuze carterdruk. Toen kon ik alsnog gaan reviseren.
    Anderhalf jaar geleden gaf mijn V8 de geest. Na een zoektocht langs allerlei blokken die allemaal "goedlopend" uit de auto waren gehaald, heb ik gelukkig besloten om zo'n blok toch eerst maar te reviseren. Dat geeft na zo'n ombouw toch een heel ander gevoel en zeker meer plezier.
    Over het algemeen zijn de blokken die wij zoeken allemaal op leeftijd. Vaak liggen ze al enige tijd of hebben de laatste jaren nauwelijks kilometers gemaakt. Wij gaan ze dan in een 2 ton zware Land Rover leggen en het blokje moet gelijk voluit presteren want het was zoveel werk allemaal en dat moet toch beloond worden. Is toch niet zo gek dat er dan wat kapot gaat.
    Ook valt mij op dat de tientallen 200TDI's die aangeboden worden vaak maar net een ton gedraaid hebben als ze op een pallet liggen. De mensen die al langer een 200TDI rijden claimen allemaal 3 a 4 ton zonder problemen te rijden. Waarom hebben die gedemonteerde blokken dan zo weinig kilometers????

    groeten
    Wim Janssen

    Beaub

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Beaub »

    He Marijn,

    Echt balen man! Zoveel werk er aan verricht, en dan houdt hij er mee op. Hoop dat je snel wat anders kunt vinden!
    Achteraf gezien had ik afgelopen zaterdag zo vanalles mee kunnen nemen bij Symon, maar daar toen ook niet meer aan gedacht; hebben jullie nu niet zo veel meer aan helaas.

    Groet,
    Beau

    Marijn & Simba

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Marijn & Simba »

    Geen idee Wim,
    Deze indenor was al eerder in een 109 ingebouwd geweest en liep daar goed.
    Dus ik heb de boel niet gereviseerd, dom, tja misschien, maar gezien de kosten van die Fransozen...
    Het is gelukkig plug en play, dus deze eruit en een 2.25 erin kost op zich geen dagen. T is alleen weer het extra werk....

    Ga eerst maar eens zorgen dat t ding weer geschorst wordt, want rijden zal ik er de eerste maanden niet meer mee doen.
    Ontbreekt me gewoon aan tijd.

    Marijn & Simba & Serious

    Since I've got my Land Rover, my other car needs therapy.

    prikavatar.jpg --> mod_embed_images_loadimage('3043206738ba860afc09bbbef49d2dc5', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Land%20Rover%20-%20Simba/prikavatar.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', '', 13896580, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    Hans 109

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Hans 109 »

    Da's even een van de mindere berichten. Goed balen. Heb je veel werk aan gehad, en nu dit. Succes met de speurtocht naar een andere tor. Ik zal ook mijn ogen en oren openhouden

    mvg Hans

    Roy Bruurs

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Roy Bruurs »

    Is balen, hopelijk is het niet je timing belt want daar zit ik aan te denken aangezien die hoop rammels bij je kleppen vandaan. In iedergeval succes met het maken van deze of het plaatsen van een andere

    Marijn & Simba

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Marijn & Simba »

    Zal t eerst eens aanschouwen, maar gezien de laatste klap denk ik dat er wat vast zit nu.
    Dus t hele ding gaat sowieso open om te zien wat er gebeurd is.

    Marijn & Simba & Serious

    Since I've got my Land Rover, my other car needs therapy.

    prikavatar.jpg --> mod_embed_images_loadimage('0e2d56decc83581d4faef0cce26cc177', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Land%20Rover%20-%20Simba/prikavatar.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', '', 13897236, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    Hans Blackberry T

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Hans Blackberry T »

    He Marijn,

    Jammer van het blokje, zal eens om mij heen kijken , deze zomer weer rijden hoor, kom wel even een dag sleutelen,

    groet Hans Blueberry T

    paulus-109

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door paulus-109 »

    marijn wat een ellende! sterkte er mee.
    heb omgeveer een jaar terug contact gehad met een prikker die er nog een op reserve had staan.
    zal eens naar zijn gegevens zoeken wellicht een ,,snelle,, optie?

    paul

    Lex van de Poll

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Lex van de Poll »

    Een Indenor heeft geen riem maar een ketting.

    Jammer, een Indenor staat bekend als een zeer betrouwbare motor met een lange levensduur.

    Misschien valt het mee, succes,

    Lex

    peter

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door peter »

    een indenor is misschien ziek maar zeker niet dood.

    ik heb er een met een 2.5 td = super
    maar wel een hele klus geweest om om te bouwen...

    Een andere overweging is om een 2.5 Na in te bouwen
    heb ik net gedaan bij een serie 3 88
    wat een genot om mee te rijden
    loopt netjes, en snel in verglijking ,et een 2.25
    Het werk valt ontzettend mee ( met dank aan de medeprikkers die het wiel al hadden
    uitgevonden)
    als ik ooit weer een conversie moet doen ga ik weer voor de 2.5 Na

    succes

    Reinoud 109

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Reinoud 109 »

    Hey Marijn,

    we hebben er al eens over heen en weer gemaild, maar ik heb nog 2 Indenors liggen, een 2,5 met veel carterdruk(maar liep dus wel) en een 2.3TD met een krukaslager en daarmee ook de krukas.

    Als je weet wat het is, laat maar even weten, wellicht zit het op 1 van mijn blokken.

    Groeten en succes met sleutelen!
    Reinoud

    Marijn & Simba

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Marijn & Simba »

    Ik zat vanmiddag inderdaad nog aan jou te denken Reinoud. Misschien is het sowieso zinnig om je 2.3 over te nemen als ik weet of ik het wel kan repareren. Beter iets op reserve dan helemaal niets.

    Ik heb geprobeerd of de startmotor nog het blok rond krijgt, t lijkt vast te zitten. Maar de accu is natuurlijk leeg dus zeker weet ik dat niet. Ga de accu even opladen en morgen of zaterdag nog eens kijken.
    Het zou best eens kunnen dat Roy B de juiste verwachting uitspreekt. Er zit een ketting in en een spanner en wellicht is de ketting eraf of gebroken. Ik weet niet hoeveel t blok gelopen heeft, dus of t tijd was om te breken weet ik niet.
    Als de starter nog rondgooit maar ik geen kleppen rond zie gaan denk ik dat t dat zal zijn.
    Heb wel besloten dat ik íets ga reviseren, maar nog niet of t deze motor is of een andere.

    Heb van verschillende mensen al reacties gehad met mogelijke mensen die nog blokjes hebben staan... dus de vraag is niet of Simba de weg weer op gaat maar wanneer

    Met dank voor de reacties! Ik hou jullie op de hoogte!

    Marijn & Simba & Serious

    Since I've got my Land Rover, my other car needs therapy.

    prikavatar.jpg --> mod_embed_images_loadimage('d4d0ff55d70cf5895b3fbf389119aa1c', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Land%20Rover%20-%20Simba/prikavatar.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', '', 13898665, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    oudijzer

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door oudijzer »

    Hi pechvogel probeer het eens bij Peugot Jonkhart in hilversum, daar heb ik in het verleden al 2x een 2,5 liter GTDTE vandaan gehaald voor redelijke prijzen, zij zijn ware leifhebbers.

    Rogier 88 SIII

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Rogier 88 SIII »

    sterkte! en er moet wel weer een peugeot motor in natuurlijk anders klopt simba's naam niet meer :-)

    1232543966_6_KrdN.jpeg --> mod_embed_images_loadimage('074c51eb4a8a49d8af931e2f154babb1', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2F94.100.121.101%2F1232500001-1232550000%2F1232543901-1232544000%2F1232543966_6_KrdN.jpeg', 'http://94.100.121.101/1232500001-1232550000/1232543901-1232544000/1232543966_6_KrdN.jpeg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2F94.100.121.101%2F1232500001-1232550000%2F1232543901-1232544000%2F1232543966_6_KrdN.jpeg', '', 13899069, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    Marijn & Simba

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Marijn & Simba »

    Mwa, blijft toch A King of the Jungle he...

    Accu laadt intussen...

    Marijn & Simba & Serious

    Since I've got my Land Rover, my other car needs therapy.

    prikavatar.jpg --> mod_embed_images_loadimage('fdf300dafae13e334409ac7e96c70273', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Land%20Rover%20-%20Simba/prikavatar.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', '', 13899096, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    De Waldpiek

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door De Waldpiek »

    Hé , wat een rot bericht.

    ik hoop maar dat je vlot weer de weg op bent ,
    succes

    groetjes Nimrod

    oudijzer

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door oudijzer »

    [www.leboncoin.fr] kijk even las je echt niet meer ziet zitten koop je gewoon een ander stuk oud ijzer

    oudijzer

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door oudijzer »

    en dan bij 505 diesel vind je 2 LR voor 2000 euri 1 daar van met 505 diesel

    Marijn & Simba

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Marijn & Simba »

    Eindelijk even tijd voor volgende actie, olie af laten lopen en carterpan losgehaald.




    En van wat toen zag werd ik niet blij.

    Voorste cilinder is de drijfstanglager denk ik eruitgelopen en zie hieronder wat ik vond.

    De hoop metaal die ik uit de carterpan heb geschept en het restant van bouten en de niet meer zo ronde andere helft van drijfstang
    IMG_5803.jpg --> mod_embed_images_loadimage('76016b5d723c1e78934fad9dd9a1a2c2', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FIndenor%2520revisie%2FIMG_5803.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Indenor%20revisie/IMG_5803.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FIndenor%2520revisie%2FIMG_5803.jpg', '', 14080162, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    IMG_5802.jpg --> mod_embed_images_loadimage('f6e585c1b40978bf2068b48102dca01b', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FIndenor%2520revisie%2FIMG_5802.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Indenor%20revisie/IMG_5802.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FIndenor%2520revisie%2FIMG_5802.jpg', '', 14080162, 600, 600, 'Loading image ...', false);



    En wat is dit? Ook lagerschaal of gefileerde cilinderbus.
    IMG_5804.jpg --> mod_embed_images_loadimage('c02161b6f0fe195ba4c77deb33a6a1d1', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FIndenor%2520revisie%2FIMG_5804.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Indenor%20revisie/IMG_5804.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FIndenor%2520revisie%2FIMG_5804.jpg', '', 14080162, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    Als ik aan de kruks voel dan voel ik schade van de drijfstang. Kan dit met oplassen en opnieuw slijpen worden gerepareerd of is het einde krukas? Iemand goed adresje in het Noorden?

    Over goed 2 weken heb ik vakantie, dan gaat ie er maar uit en ga ik de schade eens echt goed bekijken en hoop ik of een (tijdelijke) ruilmotor of onderdelen te hebben...

    Marijn & Simba & Serious

    Since I've got my Land Rover, my other car needs therapy.

    prikavatar.jpg --> mod_embed_images_loadimage('f6c52bf429a1e5f25687c3ea32d2516b', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Land%20Rover%20-%20Simba/prikavatar.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', '', 14080162, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    Hans Blackberry T

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Hans Blackberry T »

    Zo, dat is niet best, als ik wat kan doen hoor ik het graag,

    Grt Hans Blueberry T

    Roelie

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Roelie »

    Dat is toch echt balen na nog geen jaar en nu dit.
    Hoop dat je dat je voor Simba weer van goed hart vind.
    Succes

    Roelie


    395.jpg --> mod_embed_images_loadimage('e8168e89c8322821e617b4c1a9b9fd3f', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fleutjerovertje.nl%2F395.jpg', 'http://leutjerovertje.nl/395.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fleutjerovertje.nl%2F395.jpg', '', 14082195, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    klik hier voor foto's restauratie Leutje Rovertje
    Laatste update 22 juli 2012

    Rickske

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Rickske »

    tjee.. dat zie er niet goed uit..balen zeg.. Persoonlijk zou ik een ander blokje gaan zoeken. Die indenors worden af en toe nog wel eens aangeboden. Maar als je los onderdelen ervan nodig hebt heb je diepe zakken met geld nodig.

    Rickske
    14444.jpg --> mod_embed_images_loadimage('2fa208f2556048051b0d0a22b1e3ce49', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Flandrover.startpagina.nl%2Fsmoelenboek%2Ffotos%2Flandrover%2F14444.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/smoelenboek/fotos/landrover/14444.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Flandrover.startpagina.nl%2Fsmoelenboek%2Ffotos%2Flandrover%2F14444.jpg', '', 14082314, 600, 600, 'Loading image ...', false);
    Uiteraard kan ik strax in 2014 niet voor beiden de belasting ophoesten..
    1978 Series3 109 Stawag 2,25Diesel 5brg "Burro"
    1979 Range Rover Classic 3,5L V8 LPG "Amarillo"

    Rogier 88 SIII

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Rogier 88 SIII »

    in groningen zit wel een franse auto sloper... naast maris... weet alleen niet of ze zoon blokje hebben...

    sterkte in de strijd!

    mtvgr: rogier

    1232543966_6_KrdN.jpeg --> mod_embed_images_loadimage('8705bbe474f101825c83244944edbdc6', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2F94.100.121.101%2F1232500001-1232550000%2F1232543901-1232544000%2F1232543966_6_KrdN.jpeg', 'http://94.100.121.101/1232500001-1232550000/1232543901-1232544000/1232543966_6_KrdN.jpeg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2F94.100.121.101%2F1232500001-1232550000%2F1232543901-1232544000%2F1232543966_6_KrdN.jpeg', '', 14082949, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    Roelie

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Roelie »

    Ja daar heb je een grote kans om een te vinden, ben er in het verleden wel eens gewest
    hebben echt veel liggen.

    Roelie


    395.jpg --> mod_embed_images_loadimage('8ffebc6514f9f58c87422b973b3dcb39', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fleutjerovertje.nl%2F395.jpg', 'http://leutjerovertje.nl/395.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fleutjerovertje.nl%2F395.jpg', '', 14082987, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    klik hier voor foto's restauratie Leutje Rovertje
    Laatste update 22 juli 2012

    Marijn & Simba

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Marijn & Simba »

    Ik ben daar al eens geweest, man vertelde me dat er zelden auto's worden gesloopt waar een indenor in zit.
    Dus die kans is dus klein.
    Ik ga in Beilen bij Reinoud109 een tweetal blokken ophalen binnenkort en dan zullen we eens zien wat we er van kunnen maken. Als t niks wordt kan ik altijd weer terug naar de 2.25. Er is niks verbouwd aan mijn chassis voor de motor dus lekker interchangable

    Ik heb diepe zakken... zit alleen niet zo heel veel in met al die projecten hier

    Marijn & Simba & Serious

    Since I've got my Land Rover, my other car needs therapy.

    prikavatar.jpg --> mod_embed_images_loadimage('21d102ea0cb0641c8114b056ba374fa1', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Land%20Rover%20-%20Simba/prikavatar.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', '', 14083467, 600, 600, 'Loading image ...', false);

    Davy

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Davy »

    Hey Marijn,

    Dat ziet er niet lekker uit.... Heel wat anders dan die miniscule kleine korreltjes die ik vorige week in mijn carter aantrof.

    Mocht je de prikkersdag niet redden, ik ga, als ik niet op tijd klaar ben gewoon met de Golf met een tentje achterin. Als we dan naast elkaar parkeren kunnen we er een groot bord bij zetten 'My Landrover is under construction'. SLA DIT EVENT DUS NIET OVER!!.

    Davy

    Marijn & Simba

    Re:
  • Citeer
  • Bericht door Marijn & Simba »

    Haha, ja dat was mooi geweest, maar ik heb dat weekend helaas andere verplichtingen... nog even afgezien van een of andere verjaardag Ik hoop stilletjes wel dat ik niet hoef haha...
    De SortOut hetzelfde verhaal, al hoop ik Simba dan wel weer up and running te hebben.

    Marijn & Simba & Serious

    Since I've got my Land Rover, my other car needs therapy.

    prikavatar.jpg --> mod_embed_images_loadimage('156ee2df4f5c668930dac02a3154141f', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Land%20Rover%20-%20Simba/prikavatar.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', '', 14085773, 600, 600, 'Loading image ...', false);



    2 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 29/05/2011 23:54 door Marijn & Simba.

    Plaats reactie