waarom een lada daarom

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Arjan.

waarom een lada daarom

Bericht door Arjan. »

[www.spitsnieuws.nl]

De reden dat ze voor de russen lada`s bouwde:-)

Gr Arjan
sjorsboomschors/aka/PP

Re: waarom een lada daarom

Bericht door sjorsboomschors/aka/PP »

zo, de omstanders hebben mazzel!!!
mij is altijd geleerd, LANGZAAM en met gevoel........maar zal zo'n Pepertje Difflock en Low G hebben?
plaetje

Re: waarom een lada daarom

Bericht door plaetje »

een rus kijk te veel naar de ammies, die kunnen ook alleen gas gas gas geven ( of de duitsers zeggen giep mal gummie)

limburgrover
Alex Buzzybee

Re: waarom een lada daarom

Bericht door Alex Buzzybee »

Dit is me met mijn Niva inderdaad nog nooit gebeurd!
Puffino

Re: waarom een lada daarom

Bericht door Puffino »

zo dan, klapband die een klapzak af doet gaan?? Cool......

Ik snap eerlijk gezegd het over een kam scherende commentaar niet helemaal, hadden we een tijdje terug neit nog de video's van de weg door Siberie waar je toch echt geen mietje voor moest wezen? Ander soortige Russen zeker?

Sander Lelieveld


Snorkel, een 200tdi Symphonie op 24V

Snorkel.Runde.NL
Jos Daalmans

Re: waarom een lada daarom

Bericht door Jos Daalmans »

En het differentieel zal ook naar de kl..thommel zijn. Dat wiel is door die automaat en de differtentieelwerking met waarschijnlijk meer dan 400KMh gaan draaien en ja, ook watergekoeld kan dat daar echt niet tegen.
Vervolgens vliegen er toch wel een fix aantal kilo's gewapend rubber echt dwars door het plaatwerk heen, vandaar dat de side airbag is gelanceerd, de bumper half gedemonteerd en hier en daar wat sierlijsten zijn "vertrokken".
De bestuurder heeft samen met de omstanders echt veel geluk gehad. Als daar iemand achter had gestaan (die b.v. nat wilde worden) had het niet overleefd.
Algemeen geldt de regel, in het water een doordraaiend wiel, geen sper of difflock, geef het maar op en maak dan gebruik van die vrachtauto die er achter staat n.b.
Nog algemener, die wielen wat op zo een SUV zitten zijn echt niet geschikt voor modder, veel loopvlak, te fijn proffiel etc.

Groeten,

Jos
sjorsboomschors/aka/PP

Re: waarom een lada daarom

Bericht door sjorsboomschors/aka/PP »

kreegnet een andere link, ook mazzel!!!
video: [www.skoften.net]
Apke

Re: waarom een lada daarom

Bericht door Apke »

Volgens mij meer geld dan verstand van auto's. In ieder geval te weinig verstand om in het terrein dergelijke situaties te voorkomen.

Gelukkig geen slachtoffers en misschien wel een wijze les geleerd (ik hoop het).

Apke
Beheerder PrikkersWinkel

larrie-nu.jpg --> mod_embed_images_loadimage('bdbd1217101b7202e4bda3850ff51375', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', 'http://www.matteman.nl/images/larrie-nu.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', '', 13856051, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Larrie - Serie III 109 Stawag (in onderhoud)
Duck - Disco 2 TD5 (voorlopige naam)
ilyas

LADA russisch automerk

Bericht door ilyas »

hoe komt het russisch automerk LADA aan haar logo?
sjorsboomschors/aka/PP

Re: waarom een lada daarom

Bericht door sjorsboomschors/aka/PP »

@Ilyas:
GIYF..... ???????

en dit vind ik persoonlijk erg leuk, en voor mijn 110 een utopie.....
QuoteWat is de hoogste snelheid die je ooit met een Lada hebt bereikt?

130 kilometer per uur. Mijn Lada was toen nog nieuw en op de baan, een lang recht stuk versgelegde asfalt aan
het Seligir-meer, reed absoluut niemand. Ik kon dus lang optrekken. Dazen vlogen stuk op mijn voorruit.
Na enkele seconden aan deze waanzinnige snelheid te hebben gereden, ben ik vertraagd, op verzoek van mijn vrouw
en kinderen.
Plaats reactie