lichtbeugel RRC

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
RangeRoverClassic

lichtbeugel RRC

Bericht door RangeRoverClassic »

Vorige week een lichtbeugel met 4 schijnwerpers op het dak van de RRC gemaakt maar ik weet nog niet goed hoe ik de bedrading binnen moet krijgen. Een gat in het dat boren is denk ik de makkelijkste manier maar ik ben bang voor lekkages.

Ik heb zelf het idee om in de raamstijl een gaatje te boren en de draden zo naar beneden tot achter het dashboard te laten lopen.

Is er iemand die misschien een goede of betere oplossing heeft?

mvrgr Peter
RoLandrover

Re: lichtbeugel RRC

Bericht door RoLandrover »

bij een disco kan je de draden langs/door het voorraamrubber naar beneden leggen,..daar zit een soort goot in waarin je precies aanbeide kanten je kabels kwijt kan. Zo had ik het destijds

misschien je range ook

grtn

RoLandRover
Bart van Dessel

Re: lichtbeugel RRC

Bericht door Bart van Dessel »

Ik zou toch voor een gaatje in het dak kiezen, met een goed doorvoerrubber en daarna een likje kit moet ie dicht zijn, de hemel aan de voorkant los halen en dan de kabel langs de a-stijl naar onder brengen.

Gr, Bart
Tom_RRC

Re: lichtbeugel RRC

Bericht door Tom_RRC »

Ik heb zoals RoLandrover vertelde uitgevoerd bij mijn RRC offroader. Gewoon door de rubberdopje aan de onderkant van de dak bij de deurstijl naar binnen toe.
Past precies.
Plaats reactie