revisie Solex 175CD carburateurs.

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Wilbert de Jong

revisie Solex 175CD carburateurs.

Bericht door Wilbert de Jong »

Hoi,

Ik ben de trotse bezitter van een Landrover Defender 110 met een 3.5 V8 blok met Solex carburateurs.

Heeft iemand voor mij een goed adres voor revisie van mijn Solex 175CD carburateurs.
Kan iemand mij ook iets vertellen wat een volledige revisie mag kosten.

Groet,

Wilbert
Roelie

Re: revisie Solex 175CD carburateurs.

Bericht door Roelie »

Misschien hier www.bccp.nl

Roelie


395.jpg --> mod_embed_images_loadimage('5e4d70488052695918b61bd69b7d46b5', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fleutjerovertje.nl%2F395.jpg', 'http://leutjerovertje.nl/395.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fleutjerovertje.nl%2F395.jpg', '', 13600816, 600, 600, 'Loading image ...', false);

klik hier voor foto's restauratie Leutje Rovertje
Laatste update 22 juli 2012
Geert

Re: revisie Solex 175CD carburateurs.

Bericht door Geert »

google eens op classic carburettor service te uithoorn.
Heb hier ook al eens onderdeeltjes besteld voor mijn carburateurs.

Geert
Jan-Wijbrand Kolman

Re: revisie Solex 175CD carburateurs.

Bericht door Jan-Wijbrand Kolman »

Ik heb het zelf gedaan afgelopen weekend (al moet ik daar niet te hard over blaten, want lijkt een van de vlotter niet goed te werken, maar ach ). Revisieset heb ik via de webshop van bccp.nl besteld. Naalden zijn niet goedkoop. Verder goed geholpen daar.



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 17/02/2011 13:47 door Jan-WIjbrand Kolman.
Michiel 109 V8

Re: revisie Solex 175CD carburateurs.

Bericht door Michiel 109 V8 »

Ik heb mijn revisie delen hier vandaan: Burlen Fuel Systems Ik vond de naalden niet echt duur Jan-W. Ik geloof iets van 12 pond 't stuk. Ze konden me zelfs aan alle lamme schroeven van de dashpots helpen.
Zijn je restrictors er ook al uit Wilbert?

Greetz,

Michiel

Plaats reactie