Kuchje

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
job110

Kuchje

Bericht door job110 »

Onder het motto geld maakt niet gelukkig maar een 110 wel ben ik weer wat aan het sleutelen gegaan.

Ik heb echter een klein probleempje. Mn 110 2,5NA uit 86 maakt een gek geluid als ik in zn 2 of 3 toeren maak.Het lijkt onder mijn pook vandaan te komen en het klink alsof er een schroef loszit of alsof er bijv iets los zit aan de uitlaat. het is een beetje moeilijk uit te leggen maar het is iets fijner dan rammelen. De wagen schakelt goed en ik heb tevens de olieen in de hoofdbak en tussenbak en de diffs afgetopt. De aftapplug aan de zijkant van de hoofdbak kreeg ik niet los dus ik heb deze bak afgetopt.

wellicht weten jullie waar ik verder kan zoeken.

Gr

Job Vrijenhoek lr.jpg --> mod_embed_images_loadimage('16887099efbbdfb1b2860405c075e538', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Ffile%3A%2F%2F%2FUsers%2Fvrijenhoeklijmbachvrijenhoeklijmbach%2FDocuments%2Fland-rover%2Flr.jpg', 'http://file:///Users/vrijenhoeklijmbachvrijenhoeklijmbach/Documents/land-rover/lr.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Ffile%3A%2F%2F%2FUsers%2Fvrijenhoeklijmbachvrijenhoeklijmbach%2FDocuments%2Fland-rover%2Flr.jpg', '', 13165970, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Boelo

Re: Kuchje

Bericht door Boelo »

Job, deed het geluid zich voor nadat je de bak hebt afgetopt of ervoor. Bak aftoppen van bovenaf lijkt me niet de juiste methode. Je hebt dan veel teveel olie in de bak. Je hebt het over het niet loskrijgen van de aftapplug aan de zijkant vd bak, maar ben je niet in de war met de vulplug? Kreeg je de vulplug aan de zijkant niet los of bedoel je de aftapplug aan de onderzijde vd bak. Wat. Voor bak heb je eigenlijk?
Groet Boelo
job110

Re: Kuchje

Bericht door job110 »

Ha Boelo


Het probleem deed zich voor voordat ik bijgevuld had.


Ik weet niet at voor bak ik heb het is een 24 ex militair uit 86. ik heb hem via de vulplug gevuld. er zitten 2 aftappluggen 1 met filter en 1 aan de zijkant onder de vulplug. ik heb de 1 met filter wel losgekregen. de aftapplug niet (te weinig ruimte voor dop). heb dit ook al op internet gevonden. heb hem afgetopt tot hij over liep.

Gr

Job
Job

Re: Kuchje

Bericht door Job »

Ik ga vanmiddag even kijken wat voor bak het is.

gr

Job
Plaats reactie