Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Davy

Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door Davy »

Bestaan er veiligheidsbrillen die niet beslaan? Zo ja, waar te koop?
Davy
westfries

Re: Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door westfries »

Insmeren met dreft nee een druppeltje maar

vlag.jpg --> mod_embed_images_loadimage('0ae5978eab7894d549315ed05f172abc', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.udcn.nl%2FFOTO%2Fvlag.jpg', 'http://www.udcn.nl/FOTO/vlag.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.udcn.nl%2FFOTO%2Fvlag.jpg', '', 12932715, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Alex aka Grizzly

Re: Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door Alex aka Grizzly »

Ze bestaan zit wel een prijskaartje aan aangezien ze eigenlijk voor militaire doeleinden bedoeld zijn.
Ook wel scherbrillen genoemd met donkere glazen en wisselbaar met blanke glazen.

Wiley-X

Ik heb er zelf 1 en zweer erbij heerlijke brillen voor dagelijks en werk gebruik.

--> mod_embed_images_loadimage('f2a2db1e97a02000a0cad905637c04d1', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.wileyx.com%2FEcommSuite%2FProductCloseup.aspx%3FItemCode%3D291%26amp%3BActivityCode%3DTACTICAL%26amp%3BProductLine%3D285%2CXL1', 'http://www.wileyx.com/EcommSuite/ProductCloseup.aspx?ItemCode=291&ActivityCode=TACTICAL&ProductLine=285,XL1', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.wileyx.com%2FEcommSuite%2FProductCloseup.aspx%3FItemCode%3D291%26amp%3BActivityCode%3DTACTICAL%26amp%3BProductLine%3D285%2CXL1', '', 12932901, 600, 600, 'Loading image ...', false);

mvg

Alex / Grizzly

Landrover Defender 110

[www.lr-discovery.nl]
Hermen Vlothuizen

Re: Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door Hermen Vlothuizen »

Wat mij betreft scoren de veiligheidsbrillen van Uvex op dat gebied erg goed. Ik geloof dat ik zelf zo'n "Uvex Classic" heb, zie:
[www.uvex.us]

Ook het draagcomfort van dit type veiligheidsbrillen vind ik heel erg goed.

Hermen
bram-rrc

Re: Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door bram-rrc »

gelaatsscherm werkt erg prettig, behalve onder de auto.
Raymond

Re: Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door Raymond »

Er effe in kwatten werkt ook goed op tanden poetsen en insmeren die bril, werktbij het duiken voor mij prima zal hierbij ook wel werken.
VeeTee

Re: Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door VeeTee »

Quoter effe in kwatten werkt ook goed op tanden poetsen en insmeren die bril, werktbij het duiken voor mij prima zal hierbij ook wel werken.
Ja, mijn duikinstructeur zei altijd (was een Engelsman): "The greener the cleaner..."

Vincent | Defender 110 CSW 300 Tdi | Freelander TD4
Hans 109

Re: Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door Hans 109 »

Anders koop je in de lokale duikshop een flesje jekko voor een bril die niet beslaat. ( geen idee hoe het heet, ik doe hetzelfde als Raymond)
Spul is op basis van siliconen.

mvg Hans
Davy

Re: Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door Davy »

Allen dank.

Dat van de spuug en de dreft was mij al bekend. Het is ook niet voor me zelf maar voor een maat. Hij is aan 1 oog al aardig zicht kwijt (stom ongeluk bij het doormidden breken van een openhaardhoutje) maar gebruikt bij het kettingzagen geen bril omdat deze dan beslaat. Zal hem de bovenstaande suggestisch doorspelen.

Nogmaals dank.
Davy
rodietje

Re: Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door rodietje »

Bij kettingzagen een gaasgelaatsmasker. Kan niet beslaan en is veilig.
Exfietser

Re: Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door Exfietser »

Jep en een zaagbroek. Een arm of een been ligt er ook zo af met zo'n zaag.

Maar of dat hierbij werkt?
[www.metacafe.com]

En dit wil je niet.


Arnold. (Die gezien heeft dat er wel heel enge filmpjes op youtube staan.)
luc.b

Re: Beetje OT, veiligheidsbril die niet beslaat.

Bericht door luc.b »

Ola

Volgens mij is het met veiligheid brillen net als met een gewone bril, gewoon op houden en tijdig opzetten, dan beslaat hij bijna niet.
Zeker iemand met al een slecht oog ( of zoals in mijn geval een niet werkend oog ) zou beter moeten weten dan zonder bescherming
aan de gang gaan met bv een kettingzaag.
In elke betere zaag winkel ijzerwaren shop auto materialen toko etc , zijn zeer goede veiligheidsbrillen te koop , deze zijn trouwens niet
per defenitie duur.
Als ik hier met de kettingzaag aan de gang ga heb ik en mijn helmpje met scherm en oorkappen op en mijn veiligheids bril ( uvex ).

En ja ik heb mijn lesje wel geleerd en spreek dus uit ervaring.

Vriendelijke groet

Luc

def 90 TD5
Laro 110 200TDI
Laro 88 2.25b

[www.finaldrive.nl]
Plaats reactie