Terugplaatsen tanks

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Geert 88 SIIID

Terugplaatsen tanks

Bericht door Geert 88 SIIID »

Hallo allemaal,

ik ben bezig om een nieuw chassis onder mijn 88 Series 3 Diesel te plaatsen,
nu ben ik zo ver dat de body en de tanks onder de seatbase teruggeplaatst worden.
Heeft er iemand ervaring mee, wat het handigst is, eerst body of eerst tanks?

Groetjes

Geert
Exfietser

Re: Terugplaatsen tanks

Bericht door Exfietser »

Gewoon eerst een rijdend chassis maken. Dus assen, kabelboompje, aandrijflijn, motor, tanks, schutbord (nog niet echt vast), remmerij, stuurstangen, seatbase, achterbak, deuren, schutbord (definitief richten en vastzetten). En dan alles afmonteren.

Dat wordt mijn volgorde.


Arnold
richard78

Re: Terugplaatsen tanks

Bericht door richard78 »

Ik geloof dan Geert al de assen, aandrijflijn, etc gemonteerd heeft.

Ik heb zelf eerst de tank gemonteerd en daarna pas de body. Je kan dan gemakkelijk bij alle bouten en moeren. maar dan heb ik wel een tank achterin en niet onder de seatbase. In principe heb ik alles in omgekeerde volgorde gemonteerd als dat ik het heb gedemonteerd.

Richard78

Series III 109 2.25D 1978 Viatora aka Torretje
Freelander 1.8i 2000 Reinaard de vos aka Vosje
Als er genoeg wilskracht is kan alles!

handtekening.jpg --> mod_embed_images_loadimage('58b21c8e8699a1fb7460ad6d81aed1ec', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Frhijmer1.home.xs4all.nl%2FLandrover%2Fslides%2Fhandtekening.jpg', 'http://rhijmer1.home.xs4all.nl/Landrover/slides/handtekening.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Frhijmer1.home.xs4all.nl%2FLandrover%2Fslides%2Fhandtekening.jpg', '', 12897593, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Hendrik "Blue-Box"

Re: Terugplaatsen tanks

Bericht door Hendrik "Blue-Box" »

Het makkelijkste en het beste is het om eerst de body te doen en daarna de tank indien je een tank met buitenvulling hebt.
Hierdoor heb de minste kans dat de vulpijp en vooral de retourleiding beschadigd.

Ook kan je beter bij de steunen die de body en de het chassis samenhouden.

Na vele chassiswissels is dit mijn advies.

Met groet,
Hendrik “Blue-Box”

Met groet,
Hendrik “Blue-Box”

veel foto's van onze nieuwe plek in Frankrijk: www.swane.fr
En natuurlijk de Land Rover foto's

mini5.jpg --> mod_embed_images_loadimage('0bc2a2e642fc1c5de894934f5610c210', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.swane.nl%2FHendrik%2Ffoto%2Fbluebox%2Fmini5.jpg', 'http://www.swane.nl/Hendrik/foto/bluebox/mini5.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.swane.nl%2FHendrik%2Ffoto%2Fbluebox%2Fmini5.jpg', '', 12898107, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Plaats reactie