4x4 Trial Wolvega

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
WillemNoord

4x4 Trial Wolvega

Bericht door WillemNoord »

Komend weekend schijnt het 4x4 Trial Wolvega plaats te vinden.
Wie is hier al eens geweest (was het leuk?) en wie gaat er heen?
roderiquez

Re: 4x4 Trial Wolvega

Bericht door roderiquez »

Ik ben hier vorig jaar heen geweest. Heb helaas niet zelf gereden, maar als toeschouwer was het erg vermakelijk allemaal.
Wat voor een terrein is het? Voornamelijk wit zand, met zeer leuke heuvels, maar ook waterbakken en een behoorlijk heavy moeras voor de toppers.
Wat voor een auto's? Alles. laro/j**p/mitsh/suzuki enz. Gewone standaard 4x4tjes maar ook de stoere jongens zijn er. Het verschil hier tussen is erg leuk om te zien.
Is gewoon een leuk terrein, en door het gebrek aan bomen weinig kans op erg grote schade. En iedereen helpt elkaar er ook (met lieren o.a.)
Als ik het red wil ik er wel erg graag heen!
Eric&Betty Boop

Re: 4x4 Trial Wolvega

Bericht door Eric&Betty Boop »

En heeft hij al gelopen Roderick?

Ik kan er iig niet bij zijn. Heb al andere verplichtingen komend weekend.

Groet.
Eric.

Foto-S36C8XEB.jpg --> mod_embed_images_loadimage('ae2aa1d9e19070decac0a8725dd76622', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-S36C8XEB.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-S36C8XEB.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-S36C8XEB.jpg', '', 12828712, 600, 600, 'Loading image ...', false);
1tonsquash2.gif --> mod_embed_images_loadimage('05c5e22b6efcac6dc85028de08a0d757', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Froverlanders.bc.ca%2Froverforum%2Fimages%2Fsmilies%2F1tonsquash2.gif', 'http://roverlanders.bc.ca/roverforum/images/smilies/1tonsquash2.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Froverlanders.bc.ca%2Froverforum%2Fimages%2Fsmilies%2F1tonsquash2.gif', '', 12828712, 600, 600, 'Loading image ...', false);
roderiquez

Re: 4x4 Trial Wolvega

Bericht door roderiquez »

Hey Eric.
Ben zojuist bezig geweest om alle leidingen te vullen met diesel, en ontlucht. Ik zie alleen helaas nog geen gesputter van uit de koperen toevoer leidingen op verstuiver no1, dus nog even wat vaker pompen denk ik. Het zeikt alleen van de regen, dus ik was er na een tijdje behoorlijk zat van
Eric

Re: 4x4 Trial Wolvega

Bericht door Eric »

Ik ben der ook bij..
Kom even kijken met me monster denk ik.
Vlieger

Re: 4x4 Trial Wolvega

Bericht door Vlieger »

Het wordt weer mooi weer hoorde ik.. Anders kan je er altijd nog een terrasje pakken
Eric

Re: 4x4 Trial Wolvega

Bericht door Eric »

Ik ben de hele dag wezen rijden op wolega met me Groene RR bobtail .. heb ut geweldig naar me zin gehad !!
willemNoord

Re: 4x4 Trial Wolvega

Bericht door willemNoord »

Ik kon helaas niet komen lekke koelslang maar dat is nu dus verholpen.
h verkerk

Re: 4x4 Trial Wolvega

Bericht door h verkerk »

super geregeld daar in nijeholtpade. nog leuk weer ook. alles verliep vlot. goede organisatie. en veel lol
Plaats reactie