Wie weet raad?
Op onze 130 hebben wij een mantec snorkel van het nieuwe type.
Bij zeer heftige regen (zoals afgelopen woensdag) gaat op een gegeven moment de motor wat stotteren. Dit was al eens eerder voorgekomen en navraag leerde dat het motormanagement ingrijpt bij vochtige lucht door de inlaat.
Na de bui van afgelopen woensdag blijkt inderdaad dat het luchtfilter vochtig is geweest en dat het (papieren) filter misschien wat is dichtgeslibt. Nu hebben wij het idee dat de motor niet meer zo trekt als voorheen.
Is het mogelijk om het vocht voor het filter eruit te houden of moeten wij bijvoorbeeld een KN luchtfilter monteren wat je uit kan spoelen; die tegen vocht kan dus.
Hoor graag van jullie!
Met vriendelijke groeten,
Martijn Couvee
regen+Mantec snorkel
-
Bart van Dessel
Re: regen+Mantec snorkel
hebben jullie de snorkel wel op de juiste manier gemonteerd? dus met de inlaat naar achteren toe. ik heb d'r ook een maar nooit problemen, zit wel op een disco 300 tdi.
gr, bart
gr, bart
-
bcmeijer
Re: regen+Mantec snorkel
Hoe hebben jullie de snorkel gemonteerd? Alleen tegen de buitenkant aangeschroefd of ook het gehele inlaat systeem voor het filter afgekit?
-
René de Geeter
Re: regen+Mantec snorkel
Ik heb helaas niet een antwoord voor je Martijn. Alleen wel een uitnodiging voor koffie in Zunderdorp Succes met het oplossen van je probleem.
René & Yvette
René & Yvette