2x pech en toch een leuke dag...

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Bart74

2x pech en toch een leuke dag...

Bericht door Bart74 »

Gisteren voor het eerst eens onvoorbereid naar de RDW. De auto was woensdag binnen gekomen en het enige wat ik eraan gedaan heb ik olie/water gecontroleerd en de lampen vervangen.
Nou... dat heb ik geweten....

Na 2 km stond ik al stil aan de kant van de weg. De motor was afgeslagen (en natuurlijk had ik dit keer (voor het eerst) geen gereedschap bij me).
Na logisch nadenken en goed te luisteren kwam ik er achter dat de brandstofpomp het niet deed. (inmiddels had ik Richard (Ploertje) al gebeld voor een sleep) maar na een harde tik tegen de pomp tikte deze weer en kon ik de auto weer starten.

Toen toch nog maar even bij Richard naar de auto gekeken en besloten toch maar verder richting Almelo (RDW) te rijden.
Zo gezegd, zo gedaan... maar op de terugweg, net voor Hardenberg hield de motor er weer mee op.... Benzine dacht ik.... want de brandstofpomp werkte wel. 'de meter zal wel niet kloppen...'

Dus wat benzine er bij in en starten maar... NEE DUS!

Na één en ander geprobeerd te hebben toch maar de ANWB gebeld....

Lekker gewacht met eten en drinken en genoten van de zon...
Komt er ineens een hele mooie 130 voorbij rijden. Deze gaat in de ankers en draait via de parallelweg om. Komt de bestuurder eruit en hebben we een tijdje gezellig gekletst. Ik heb ook nog in zijn leenauto, een mooie TD4 130 (van Land Rover Centre Enschede) met beige lederen bekleding gezeten. De auto van de bestuurder was voor een reparatie bij de garage.

Toen kwam de ANWB. Nou.. ik had gelijk. het was geen brandstofprobleem. Dus toch onsteking maar daar was zo'n electronische unit opgeknutseld.... dus dat kon in zelf niet uitvinden zonder gereedschap.

Wat bleek... een contactje op de bobine was verroest waardoor de onsteking niet voldoende spanning meer kreeg... Dom dom dom.. ik had alle stekertjes geprobeerd behalve die...

Daarna maar naar een BBQ (ookal was ik 1,5 uur te laat) en daar was het ook nog gezellig.

GENOTEN DUS

Bart
Pamela

Re: 2x pech en toch een leuke dag...

Bericht door Pamela »

een echt LR dagje ...... heerlijk

"Pamela"
Series III '88 - 1980 -LHD

&

"Crocky"
Defender 110 200TDI - 1983 - RHD



(Zuid Limburg)


"Leef vandaag alsof deze dag de laatste zou zijn...... "
[www.scoutinglaros.nl]
Scratch

Re: 2x pech en toch een leuke dag...

Bericht door Scratch »

Wat een verhaal !!

En... wat zei de RDW.... Kenteken ??

gr Eric

laroup4.gif --> mod_embed_images_loadimage('b38d3f4f618e0b782208b81217f288a4', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fimg210.imageshack.us%2Fimg210%2F7148%2Flaroup4.gif', 'http://img210.imageshack.us/img210/7148/laroup4.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fimg210.imageshack.us%2Fimg210%2F7148%2Flaroup4.gif', '', 12368638, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Bart74

Re: 2x pech en toch een leuke dag...

Bericht door Bart74 »

Kenteken was geen probleem... had ik ook niet verwacht
Plaats reactie