Achteruit rijden.....

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Ron

Achteruit rijden.....

Bericht door Ron »

Ik heb een bak verwisseld (lt77) maar nu blijkt de achteruit niet in de versnelling willen maar dat ging wel goed in de donor auto. Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn?

De 5 versnellingen werken maar de achteruit is alleen tanden poetsen!
Bram109

Re: Achteruit rijden.....

Bericht door Bram109 »

En als de motor stilstaat?
Als het dan wel lukt ben ik bang dat de koppeling niet volledig vrijkomt waardoor de prise-as mee blijft draaien.
Of er is een andere reden dat de prise as mee blijft draaien.



Bram.
Eric&Betty Boop

Re: Achteruit rijden.....

Bericht door Eric&Betty Boop »

koppeling komt net niet helemaal vrij?
De niet gesinchroniseerde achteruit met rechte vertanding
wil er dan net niet lekker in omdat de ingaande as van de bak
dan nog draait.

Groet.
Eric.

Foto-S36C8XEB.jpg --> mod_embed_images_loadimage('8470386304c529ceb760252a3d91a7e8', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-S36C8XEB.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-S36C8XEB.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-S36C8XEB.jpg', '', 12181924, 600, 600, 'Loading image ...', false);
1tonsquash2.gif --> mod_embed_images_loadimage('dcbe02af93b3a46f5f1142b5cbbe80ab', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Froverlanders.bc.ca%2Froverforum%2Fimages%2Fsmilies%2F1tonsquash2.gif', 'http://roverlanders.bc.ca/roverforum/images/smilies/1tonsquash2.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Froverlanders.bc.ca%2Froverforum%2Fimages%2Fsmilies%2F1tonsquash2.gif', '', 12181924, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Ron

Re: Achteruit rijden.....

Bericht door Ron »

Ik moet wel zeggen dat de koppeling vrij diep zit, dus zou maar zo kunnen. Vraag is alleen wat ik er aan kan doen? Misschien nog eens goed proberen te ontluchten?
Bart van Dessel

Re: Achteruit rijden.....

Bericht door Bart van Dessel »

ontluchten is erg belangrijk, kan wel eens lastig zijn. Met een Eezibleed setje gaat het super,

gr, Bart
Scratch

Re: Achteruit rijden.....

Bericht door Scratch »

Anders de Joden koeken methode van Anton proberen !!

Werkt altijd

gr Eric

laroup4.gif --> mod_embed_images_loadimage('a6603af1ebfe3f9bf1bc3557b35e3812', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fimg210.imageshack.us%2Fimg210%2F7148%2Flaroup4.gif', 'http://img210.imageshack.us/img210/7148/laroup4.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fimg210.imageshack.us%2Fimg210%2F7148%2Flaroup4.gif', '', 12183382, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Martin B.

Re: Achteruit rijden.....

Bericht door Martin B. »

Misschien niet helemaal de richting, maar snel te testen. Het kan dan zijn dat de achterrijruitsensor (scrabble?) te ver is ingedraaid. Heb ik ook gehad. Even de sensor een stukje eruit draaien en proberen. Nog niet gelukt? Dan nog verder uit draaien.

Martin
Joost88

Re: Achteruit rijden.....

Bericht door Joost88 »

ookal komt de koppeling vrij dan moet hij nog in de achteruit te krijgen zijn lijkt me.
Zeker als de auto een beetje rolt.
Ron

Re: Achteruit rijden.....

Bericht door Ron »

Martin, ik weet niet of je er van gediend bent maar je krijgt van mij een dikke kus! (of moeten we als mannen zeggen; een dikke steak?) Het schoot me te binnen dat ik idd de sensor er in heb gedraaid omdat deze los zat. Beestje is zonder te kraken over het erf gehobbeld!
Plaats reactie