2e temp sensor v8

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
sjeroens

2e temp sensor v8

Bericht door sjeroens »

Een tijd geleden mijn koelwateraanwijzer vervangen. Ik heb de goede sensor er nog niet bij gevonden (of wel maar dan is mijn koelwatertemp te hoog (voeler1) of te laag (voeler2). In afwachting op de goede combinatie wil ik een vdo meter erbij plaatsen. (huidige sensor zit bij de koelwateruitgang blok). Kan het op de plek waar een 'loze' plug zit (pijltje optie) en wat is de maat?
3.5 v8 101fc
SNC00303+copy.jpg --> mod_embed_images_loadimage('947ff540c98bd7863e5cf2079d2dc422', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F_7fHeIp5dXb0%2FS0iwHG-q0wI%2FAAAAAAAAAHI%2FCS1YNbwfnMA%2Fs400%2FSNC00303%2Bcopy.jpg', 'http://1.bp.blogspot.com/_7fHeIp5dXb0/S0iwHG-q0wI/AAAAAAAAAHI/CS1YNbwfnMA/s400/SNC00303+copy.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F_7fHeIp5dXb0%2FS0iwHG-q0wI%2FAAAAAAAAAHI%2FCS1YNbwfnMA%2Fs400%2FSNC00303%2Bcopy.jpg', '', 10550798, 600, 600, 'Loading image ...', false);

En wat denken jullie van deze zonnepanelen: [www.pvshop.nl]
het is voor 2 accu's van 70Ah (verbruik: 1 start accu en 1 slave accu: verlichting/ standkachel/ radio)
Groet,
Jeroen
Dennis101

Re: 2e temp sensor v8

Bericht door Dennis101 »

Met wat omwegen kunnen vinden dat de draad 5/8" UNF zou moeten zijn.
Wel even controleren of dit inderdaad het geval is.
De plaats die jij aanwijst op het plaatje is de plaats waar een RR ook z'n zender heeft zitten, dus dat moet passen.

Helemaal handig is het als je de zender 568055 (RR en 109V8) koopt en er een meter PRC1686 (109V8) bij zoekt.
Dan heb je een zender die zeker in het gat past en hebt er gelijk de bijbehorende meter bij die zo in het instrumenten cluster is te monteren in plaats van de originele temperatuurmeter.

Dennis B
Frans Bonnes

Re: 2e temp sensor v8

Bericht door Frans Bonnes »

Werkt de originele temp. meter/zender niet zoals het hoort?

Is er toch een met een tube?

fb
sjeroens

Re: 2e temp sensor v8

Bericht door sjeroens »

Frans, mijn orginele gaf te laag aan. Bij mijn motorrevisie hebben ze een nieuwe aanwijzer uit een rr? erin gezet.
Toen bleek dat de electrische sensor te hoog aan gaf. (h4od 90km/u komt ie stukje in het rood) Temperatuur laten controleren en die was goed. Verschillende zenders (3) geprobeert, 2 geven te hoog aan en 1 te laag (stond in het najaar in de file en toen dook ie in het blauw)
Hoe dan ook, Ik wil weten wat mijn koelwatertemp is zodat ik beter de huidige kan aflezen.
Dennis, met jouw gegevens ga ik aan de slag, Thnks
=>o.t ik heb inmiddels een nieuwe versnellingsbak die ik eronder ga leggen zodra het lekker weer is. Dan kijk ik waar de naaldlagers vandaan komen.
G-men (Gargamel)

Re: 2e temp sensor v8

Bericht door G-men (Gargamel) »

Waarom geen olietemperatuurmeter ????
De zender zit er meestal al in en je meet denk ik zelfs wat nauwkeuriger als koelwater....

Gerrit
sjeroens

Re: 2e temp sensor v8

Bericht door sjeroens »

olie temperatuurmeter zit er in en werkt goed. Als ze het alle 2 goed doen dan heb je een goede indicatie
j.
Plaats reactie