landrover 88 ( 30-08-2007)

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
bigfoot

landrover 88 ( 30-08-2007)

Bericht door bigfoot »

Hallo

30-08-2007 vertelde ik dat wij vandaag onze landrover 88 zouden gaan ophalen.
(dat is ook gebeurd hij staat nu in Domburg)

Maar ik vertelde dus ook dat ik niet begreep hoe het mogelijk was dat deze auto een belgies kenteken bewijs had en ook nog stond ingeschreven bij de RDW.

De rede is ? onze zuider buren ? hebben bij het overschrijven van het chasi nummer een 8 ingevuld en het moest een B zijn. Dus zo dra de auto klaar is ( over ruim een half jaar hoop ik ) gaan wij naar het postkantoor en schrijven hem op onze naam. en vragen gelijk blauwe kenteken platen aan en laten hem APK keuren. dus geen RDW !!

mvg,

Bigfoot
Sybren

Re: landrover 88 ( 30-08-2007)

Bericht door Sybren »

Da's mooi, maar het is nu dus een "slapend kenteken" dus je hebt kans
dat je toch langs de RDW moet.


Sybren
fred101

Re: landrover 88 ( 30-08-2007)

Bericht door fred101 »

Ik zou hem nu overschrijven en direct schorsen. Kost je 20 euro. Dat kan een hoop werk schelen. Als er dan iets aan de hand is weet je het nu tenminste en niet zoals ik met mijn HD, dat ik na restauratie er achter kom dat ik een kenteken wel kan vergeten. Hij bleek bij de RDW geregistreerd te staan als jaartal onbekend en iets met het chassisnummer. Heb hem toen verkocht aan iemand die de weg via het buitenland kent.

Fred101
Frans Mien Mesjien

Re: landrover 88 ( 30-08-2007)

Bericht door Frans Mien Mesjien »

Een slapend kenteken moet volgens mij weer "wakker" gemaakt worden bij/door de RDW.
Als je wil weten hoe het allemaal in zijn werk gaat, mail me dan maar even.
Domburg is niet erg ver van Gapinge, dus we kunnen ook eens een keer afspreken.

Foto-XJ38HEQY.jpg --> mod_embed_images_loadimage('3d58c10d3769a3c499f83c92b6a26e9b', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-XJ38HEQY.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-XJ38HEQY.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-XJ38HEQY.jpg', '', 6362924, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Groet, Frans.
Plaats reactie