koelvloeistofsysteem doorspoeen II

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Zandrovertje

koelvloeistofsysteem doorspoeen II

Bericht door Zandrovertje »

Het lijkt er nu op dat ik van het probleem af ben. Vanavond maar eens even flink warm proberen te rijden en dan maar eens kijken. Ik vraag me alleen af er zou volgends het boekje 12 liter in gaan, maar ik ben nu pas bij 10 zou dat kwaad kunen of na vanavond nog maar eens kijken of ik er nog 2 liter bij kan doen.

Groetjes Zandrovertje

ps de visco koppeling werkt en de twee koelvinnen voor de radiator van de airco werken ook.
Andrew V8 RRC

Re: koelvloeistofsysteem doorspoeen II

Bericht door Andrew V8 RRC »

heel mooi dat het lijkt te zijn verholpen, die 12 lieter is bij droge motor oftewijl nooit eerder gevuld, het kan zijn dat in het blok een lieter of twee blijft hangen ,darom krijg je er geen 12 lieter in. kontroleer iig later vandaag het peil.

koel vloeistof eens in de twee jaar vervangen behoud optimaale koeling.

suc6 Groet Andrew
Jan Spies

Re: koelvloeistofsysteem doorspoeen II

Bericht door Jan Spies »

Er gaat ook nog wat koelvloeistof in de kachelslangen en kachelradiateur. Na testrit even bijvullen, het peil zal dan gezakt zijn.

Groet,
Jan
Ruben

Re: koelvloeistofsysteem doorspoeen II

Bericht door Ruben »

Mooi dat het nu beter gaat, hopen dat het ook definitief is opgelost.

Maar ik blijfvolhouden: wees er wel zeker van dat de lamellen van de radiateur schoon zijn. Dit wordt echt vaak over het hoofd gezien en is zeer belangrijk voor een goedekoeling.

Ruben
Plaats reactie