duits kenteken ?

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
jan d

duits kenteken ?

Bericht door jan d »

Ik ga een duitse landrover 109 kopen.Waar moet ik bij duitse kentekens op letten
betreffende delen of eventuele aantekeningen.Heb ik aan het duitse kenteken genoeg om bij de rdw aan te bieden?
Series III 24 volt 4x2

Re: duits kenteken ?

Bericht door Series III 24 volt 4x2 »

Je kan in nederland een 1dags kenteken aanvragen zodat je hem naar de rdw kan brengen
Wim Janssen

Re: duits kenteken ?

Bericht door Wim Janssen »

Jan,

Voorzover ik weet bestaat de Duitse Fahrzeugbrief uit een formulier. Keuren van Duitse voertuigen is dagelijkse kost bij de RDW. Ik heb namelijk 2 maanden geleden een motorfiets uit Duitsland gehaald en hier laten keuren. Er vanuit gaande dat de auto technisch in orde is, stelt de rest niets voor. Doe een zoekopdracht op internet onder import, duitsland, RDW en je krijgt op de site van de RDW een complete uitleg.
Succes.

<img src="[193.0.234.78];
Groeten
Wim Janssen Serie III 109 "Working Class Hero"
[wim-janssen.fotopic.net]
the-dude

Re: duits kenteken ?

Bericht door the-dude »

Tijdje geleden heb ik ook een duitse laro geimporteerd van duits kenteken naar nederlands kenteken en de keuring stelt indd weinig voor mits je auto en je papierne maar in orde is.

Groet,
Martijn
[landrover.mine.nu]
Jurjen

Re: duits kenteken ?

Bericht door Jurjen »

Volgens mij moet je er wel op letten dat de Duitse papieren OP NAAM staan.
Bij een Duitse Duitse auto geen punt , maar bij een "Duitse" import auto wel
Jurjen
Durk

Re: duits kenteken ?

Bericht door Durk »

Jan,

Het enige document wat je nodig hebt is de Fahrzeugbrief, een groen met wit formulier.

that's all,

controleer wel goed of 't chassisnummer op de brief klopt met de auto.

Durk
P&amp;O109V8

Re: duits kenteken ?

Bericht door P&amp;O109V8 »

zorg dat je het chassisnummer weet aan te wijzen en ga eerst langs een garage om alle apk punten te checken, (her)keuring bij de RDW is waarschijnlijk duurder en een identiteitsonderzoek helemaal.

ps ik weet niet of je een oldtimer gaat invoeren, maar op een duitse fahrzeugbrief staan soms meerdere jaartallen, ff checken welke de eerste toelating is geweest. de RDW weet ook niet alles, zeker niet als je LR ook voor bijv. het leger heeft gereden. een faxje naar het kraftfahrt-bundesamt is dan ook handig - zie [www.kba.de]
Plaats reactie