Nog een chassis vraag.

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Ard

Nog een chassis vraag.

Bericht door Ard »

Als je een auto in het buitenland koopt die een paar jaar geleden een nieuw chassis heeft gehad en daar staat geen nummer in, doen ze daar moeilijk over bij de RDW ? Ik heb gehoord dat als de rest klopt ze er gewoon een inslaan (tegen betaling)
Aad Koene

Re: Nog een chassis vraag.

Bericht door Aad Koene »

Ard,

Officieel bestaat die auto niet, dus heb je een grote aluminium doos met onderdelen.

Wat de RDW er mee kan en wil kunnen alleen zij antwoord op geven.

Aad Koene
LR S2a 109" Stawag RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.clubs.nl];
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"
badair

Re: Nog een chassis vraag.

Bericht door badair »

zit er niet een chassienummer op het deel tussen de moter ende cabine?
Remco Vegting

Re: Nog een chassis vraag.

Bericht door Remco Vegting »

Hoi Ard,

Mijn Stage 1 heeft in 1997 in Engeland een nieuw chassis gekregen, vanzelfsprekend is het chassisnummer niet ingeslagen. Vervolgens heb ik in 2000 de auto ingevoerd. Ik had de inkoopfaktuur van het nieuwe chassis wel meegenomen, maar de RDW heeft daar niet eens naar gekeken :-)

Groetjes,

Remco
www.henryv8.tk
Ron bolleboom

Re: Nog een chassis vraag.

Bericht door Ron bolleboom »

hangt af van de keurmeester maar ik zou er maar niet van uit gaan in principe doen ze het niet . een nummer inslaan in een chassis zonder registratie mag niet ook als de rest wel klopt dus doen ze dit meestal ook niet. er zijn wel oplossngen voor maar die zijn niet legaal.
P&amp;O109V8

Re: Nog een chassis vraag.

Bericht door P&amp;O109V8 »

het kan wel eens verschillen waar het nummer staat (zie ook www.landroverclub.net, staat een stukje over chassisnummers) en daarbij is het volgens mij niet meteen 'einde feest' als er geen nummer in staat...

bij de RDW/douane keuring voor invoer van onze stage 1 kon de keurmeester in 1e instantie het chassisnummer niet vinden (en ik wist ook niet beter). normaal gesproken zit dat op de rechterzijkant van het voorste chassisdeel (bij veerophanging).

dus zei de keurmeester: afspraak maken voor een identiteitsonderzoek. ik vermoed dat dat dus gebeurt als nergens een chassisnummer te bekennen is.

ik mocht gelukkig (na wat diplomatiek gelobby van mijn garagehouder die de betreffende keurmeester weleens over de vloer had i.v.m. steekproeven e.d.) later die middag terugkomen want na de eerste afkeuring vonden we 'm. de onze is blijkbaar een buitenbeentje: het stond op de bovenkant van diezelfde balk. keurig tussen BL logo'tjes nog wel.

misschien moet je een identiteitsonderzoek aanvragen?
Aad Koene

Re: Nog een chassis vraag.

Bericht door Aad Koene »

Kostbaar grapje !!

Bovendien heeft een vervangen chassis een andere indentiteit dan het oorspronkelijke en de rest van de wagen, dus kenteken door de versnipperaar (bij wijze van spreken).

Aad Koene
LR S2a 109" Stawag RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.clubs.nl];
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"
Plaats reactie