Eindelijk weer on-line!

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Jeroen 90 TD

Eindelijk weer on-line!

Bericht door Jeroen 90 TD »

Eindelijk ben ik weer on-line en in staat om het prikbord dagelijks te lezen. Na 1,5 maand van klussen, klussen, en nog eens klussen (niet aan de Laro, maar aan mijn nieuwe huis) heb ik eindelijk alles op de PC weten te installeren.

Volgens de ADSL-folder is het allemaal zo makkelijk, maar het heeft toch twee avonden en twee keer bellen met de helpdesk gekost. Maar dat is weer allemaal zo vergeten en ik heb nu nog genoeg te doen (1,5 maand postingslezen)

Gelukkig heb ik de recordpoging wel mee kunnen maken! Ik ben benieuwd naar alle reacties en de initiatieven die nu genomen gaan worden. Ik wil in ieder geval wel helpen met de eventuele organisatie.

Tot zo ver!

Jeroen 90 TD
Brutus

Re: Eindelijk weer on-line!

Bericht door Brutus »

Nou, welkom terug dan Jeroen.

Is het huisje mooi geworden????

Dan wordt het nu weer eens tijd om te rijden, heb nl nog een paar mooie routes liggen.

Groeten,
Monique
jo

Re: Eindelijk weer on-line!

Bericht door jo »

Laat hem nou eerst alles lezen, dan kunnen we weer rijden.

jo "general"
arjan van tiel

Re: Eindelijk weer on-line!

Bericht door arjan van tiel »

hoi

jeroen goed te horen dat je huisje gereed is.
het was leuk je te ontmoeten bij de record poging
en het was gezelig om samen vanuit e,hoven naar savetem te rijden.
tot de volgende keer.


gr arjan en inge
<img src="[www.lrch.nl];
SIII 109 1980 benzine
Jeroen 90 TD

Re: Eindelijk weer on-line!

Bericht door Jeroen 90 TD »

Dat klopt helemaal Arjan!
Hoewel de colonne vanuit Eindhoven niet erg groot was en we helaas iemand achter hebben moeten laten op de vluchtstrook (Hoe staat het ermee Jan??) was het een succes.

Geweldig om 45 Laro's de pakeerplaats in Rumst o pte zien draaien en dat de uitgebouwde peugeotjes het toch af moesten leggen tegen onze bolides!

We zien elkaar binnenkort wel weer!
Plaats reactie