zomaar een opmerking

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
LimaWhiskey

zomaar een opmerking

Bericht door LimaWhiskey »

Ik prefereer discussies en kennisuitwisseling over techniek in dit forum. Politiek, maatschappelijke opvattingen, persoonlijke ergenisjes e.d., daar zijn toch andere gremia voor?
Andries
Hans Hoekstra

Re: zomaar een opmerking

Bericht door Hans Hoekstra »

helemaal mee eens Andries, dit hele geouwehoer over Nijmegen ben ik al zat :-(

Grtz Hans Hoekstra "DRIDZE" Disco 95 300Tdi
ben

Re: zomaar een opmerking

Bericht door ben »

Ik denk dat iedereen liever over techniek e.d. praat Andries. Maar als je goed leest dat zie je hier ook namen die je normaal niet zo vaak ziet op dit forum. Wat mij betreft een teken dat veel mensen hun hart eens moeten luchten.

Als we onze stem niet laten horen dan kon het wel eens gebeuren dat we in de toekomst er inderdaad alleen nog over die techniek kunnen praten, omdat het onderwerp van gesprek dan verboden is geworden.
Hans Hoekstra

Re: zomaar een opmerking

Bericht door Hans Hoekstra »

Maar om er nou ..Tig postings over te openen is overdreven, dan moet ik Andries gelijk geven.
Jan Schober

Re: zomaar een opmerking

Bericht door Jan Schober »

Dat ik het er niet mee eens ben wil toch niet zeggen dat ik dat tegen iedereen die een landrover heeft wil verkondigen? 1 topic is leuk, maar dit gaat nu al enkele pagina's achter elkaar.

Vragen van iemand met problemen met zijn landrover komen er niet meer tussen door. er zijn bijvoorbeel al 9 topic's achter elkaar die niets met landrover te maken hebben.
en de vraag :"is exleger huif hetzelfde als een civiele uitvoering " blijkt niemand meer te kunnen beantwoorden, waarschijnlijk door iets met bomen, bos en niet meer kunnen zien.

Jan Schober, die dat gezeur over grijze kentekens en nijmegen ook een beetje zat is. nu weten we het wel.
Marcel G

Re: zomaar een opmerking

Bericht door Marcel G »

Ben het daar helemaal mee eens. Natuurlijk praten we liever over ander zaken. Maar ik heb ook begrepen dat het forum bedoeld is om je hart te luchten. Ik heb wel meer berichten voorbij zien komen waarbij ik ook het gevoel had dat het onderwerp niet ter zaken deed. Sterker nog ik heb zelfs wel eens een poging gedaan een bericht te laten verwijderen. Toch laten de reacties zien dat er behoefte is even te ventileren. Ook dat hoort erbij.
Het lijkt wel alsof we loslopend wild zijn. Nog even en er rijdt niemand meer in een 4X4

Groet,
Marcel G
peter

Re: zomaar een opmerking

Bericht door peter »

alles weer in boxjes
nee dit mag niet
nee daar is dit niet voor
nee we willen alles rechtlijnig


ik word daar zo ziek van
tot nu toe is dit een van de leukste pagina's die ik ken
houden zo met al zijn zin en onzin
als een onderwerp je niet bevalt dwingt niemand je om het te lezen
peter
roald

Re: zomaar een opmerking/ technische vraag

Bericht door roald »

nu heb ik 12" fox schokbrekers met "heim joints" wie heeft er een goed idee hoe deze in een dico in te bouwen,

oja er is wel degelijk verschil tussen een militaire en een civiele huif

roald
Jan Schober

Re: zomaar een opmerking

Bericht door Jan Schober »

Nou dat ventileren doen ze dan maar ergens anders, 1 keer iets vertellen, is leuk om te weten, 2 keer wekt herinneringen op, maar heb net even gekeken hoe vaak ik moet weten dat ik 30 oktober in Den Haag moet zijn, ja komt ie:
[www.prikpagina.nl]
[www.prikpagina.nl]
[www.prikpagina.nl]
(ja ook hier moet ik nog een keer weten dat ik moet demonstreren)
[www.prikpagina.nl]
[www.prikpagina.nl]
[www.prikpagina.nl]
[www.prikpagina.nl]

alsof ik het nou nog niet weet. dus mensen die mij er nog een aan willen helpen herinneren, zit niet zo te drammen nou weet ik het wel, en ik heb het vermoeden dat ik niet de enige ben.

en Peter, ik snap dat je er ziek van wordt, maar nu valt dit forum niet meer te lezen, een vraag van iemand van gisteren avond laat staat 5 bladzijdes terug. Nogmaals door de bomen enz....

mogen we het nou weer over landrovers hebben?

nog een leuke mededeling, de keering om de steekas bij het fusee huis is bij SMB 1,20 euro en bij paddock 1,43, en dan heb ik hem nog niet thuis.

Jan Schober
LimaWhiskey

Re: zomaar een opmerking/ technische vraag

Bericht door LimaWhiskey »

Wat zijn die huif-verschillen?
Andries
Jan Willem

Re: zomaar een opmerking

Bericht door Jan Willem »

Okay,

Ik ben er klaar mee.

Zat een een beetje op te winden over die regenteske krotekokers.

Ben weer waar ik wezen moet.

Andries bedankt dat je me (virtueel) uit deze modderpoel trok.
Ik kan weer verder

JW
roald

Re: zomaar een opmerking/ technische vraag

Bericht door roald »

hehe eindelijk een tech vraag

-NL mili is vaak zeil, civiel is canvas
-mil. heeft vaak allerlei "deurtjes" voor antenne's en dergelijke
-een canvas huif krimpt en een zeilen niet
-een zeilen geeft condens canvas blijft droog en warm.
-een "wolf" zeil werkt met elastiek en doorrijg touwtjes een civiel met 1 doorlopend touw
leo

Re: zomaar een opmerking

Bericht door leo »

Inderdaad.....Leuk om eens al die reakties te lezen.Tenslotte wil ik ,naast het sleutelen,ook nog proefritjes kunnen maken in mijn Defender.
Hans Hoekstra

Re: zomaar een opmerking

Bericht door Hans Hoekstra »

Sorry Peter maar moet toch even reageren al weet ik dat ik het niet moet doen:-),

Zie je nou wel hoe makkelijk je een leuke prikpagina kunt laten exploderen. voor je het weet loopt het uit de hand met al dat politieke geneuzel dus laten we het gezellig houden en vragen en lullen waar we van houden LAND ROVERS dus..
Natuurlijk mag iedereen z'n mening hebben graag zelf, en natuurlijk komen hier postings voorbij die compleet offtopic zijn NO PROBLEM maar het gaat mij om al die zinloze tientallen postings over het zelfde onderwerp achter elkaar echt niet nodig....en dat heeft niks met boxjes en rechtlijnigheid te maken

Grtz Hans Hoekstra "DRIDZE" Disco 95 300Tdi (die hem binnenkort verbreed tot 191 cm en heerlijke diesel walmen uitstoot in de stad)
<img src="[home.planet.nl];
Erik Hof

Re: Wat voor diesel walmen????

Bericht door Erik Hof »

Koolzaadolie neem ik aan Hans, je oet toch een beetje rekening houden met het mooie groene in Drachten.................


gr uit een nog steeds kleurrijk Joure, mede door de walmen van D.E.
Hans Hoekstra

Re: Wat voor diesel walmen????

Bericht door Hans Hoekstra »

Hé Erik ik bedoel dorp koolzaad zal een optie zijn in de toekomst,
en al dat Groene waait er hard af vandaag

Grtz Hans Hoekstra ""DRIDZE"
Erik Hof

Re: Wat voor diesel walmen????

Bericht door Erik Hof »

Ja dat zal best maar dat komt vast niet alleen van de wind............



Gr Erik die vandaag even heeft gecontroleerd of Blackie nog wel zwart was(met andere woorden ik heb vandaag gezondigd: ik heb hem even gebadderd)
Serious IIa

Re: zomaar een opmerking

Bericht door Serious IIa »

Hans helemaal eens, volgens mij zijn er mensen die te weinig te doen hebben op hun werk en zich dus erg uitleven hier

Cheers Bowy die liever techtalk doet en de afgelopen dagen meer op de engelse forums zit omdat ze daar tenminste een fatsoenlijke regering hebben
Plaats reactie