ware aard

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
De Groene Schavuit

ware aard

Bericht door De Groene Schavuit »

langzaam begint de groene schavuit zijn ware kleur te tonen: en dat is WIT
op verschillende plekken breekt het door het groen heen. ik blijk dus een ex UN mariniersvoertuig te hebben. is er misschien iemand die weet hoe je kan uitzoeken waar de schavuit vroeger in dienst heeft gezeten? zou wel willen weten waar ie allemaal geweest is.
groeten Gheert(die zich nu afvraagd groen of wit schilderen?)
Joel

Re: ware aard

Bericht door Joel »

Gheert,

Wij zijn voor wit. Staat beter bij de onze ;-)

John
theironnurse

Re: ware aard

Bericht door theironnurse »

Gheert,

Ga nou eens keer voor origineel. Vele Land Rovers zijn de laatste omgeturnd naar diverse uitvoeringen. Probeer je hobby voor Land Rover te vergroten dmv van de authentieke waarde waarmee deze voertuigen bij ons in Nederland zijn ”binnengekomen”. Ga zoeken, verdiepen in het legermaterieel, er zo veel mensen die je daarbij kunnen helpen, alleen je moet er geduld voor hebben. En... je valt nog meer op als een een gekleurde versie. Maar groen is ook goed, maar helaas niet hele,aal passend bij je LR.

Maar het ligt aan jou!! Mijn mening is dat ik met veel militaire voertuigen clubs contact heb en er blijken verdomd weinig een mooie originele Land Rover binnen de gelederen te hebben. Alles wat origineel heeft rond gereden binnen onze krijgsmacht krijgt nog steeds de voorkeur richting DAF 126 (web) en aanverwante DAF's, Nekaf etc.

Mag er ook een origineel terug gerestaureerde Land Rover bij..? Je doet een boel mensen plezier dat het origineel wordt teruggebracht. Met hulp kom je er wel.

Groet,

Gilbert
The Iron Nurse
theironnurse

Re: ware aard

Bericht door theironnurse »

Als ik het terug lees... Hmmm ...

Blijkbaar een verschijnsel van een paar blikken ”bladverenolie”
Ron bolleboom

Re: ware aard

Bericht door Ron bolleboom »

wit staat beter bij je nieuwe zeiltje !
raymond

Re: ware aard

Bericht door raymond »

[landrovers.muddyweb.co.uk]

Heren en Dames,

Kijk eens op de bovenstaande link, misschien is het wel leuk om ook zoiets op te zetten. Hier kun je zien of iemand jouw voormalige landrover heeft of jouw huidige landrover heeft gehad. Lijkt me leuk voor de historie van onze auto's

vriendelijke groeten

Raymond
1,5 x 110 V8
Jan.T

Re: ware aard

Bericht door Jan.T »

Weet je zeker dat er onder het wit niet nog een groene verflaag zit???
Ik heb zelf namelijk 7,5 jaar bij de mariniers gezeten,en ik weet bijna wel zeker dat de er toen groene LaRo's voor de VN missie's wit gespoten werden.
Om vervolgens bij terugkomst weer te worden voorzien van een groen jasje.
Dus iets verder krabben om de echte ware aard van je Laro te ontdekken.

groet Jan.T (SIII 88" 2.25 diesel '79)
Jan.T

Re: ware aard

Bericht door Jan.T »

o ja,
En de Landrover kan in:
Bosnie, Iritrea,Cambodja,Haiti zijn geweest en misschien nog elders.

groet Jan.T
Aad Koene

Re: ware aard

Bericht door Aad Koene »

Gheert,

je kunt hem ook van voor naar achteren de verschillende kleuren die hij gehad heeft geven.
Wordt het een rijdende LARO geschiedenis.
Bovendien hoeft je dan niet te kiezen.

Aad Koene
LR S2a 109" Stawag RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.clubs.nl];
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"
Chris 110

Re: ware aard

Bericht door Chris 110 »

Als je weet welk kenteken de auto in zijn diensttijd heeft gehad, is het bij defensie wel na te gaan. Maar zonder dat kun je alleen maar gissen via het bouwjaar. En dan komen de VN-missies in Iritrea en ik meen Ethiopie als meest aannemelijk naar voren.

Ik heb de verfplannen voor mijn mariniers-110 voorlopig ook uitgesteld, mede vanwege de reacties in het buitenland: ondanks dat deze auto in Noorwegen veel is gebruikt bij oeffeningen, lijken de mensen daar nog nooit een Leger-Laro te hebben gezien. de mijn wordt een beetje half-half, wel de originele schep weer achterop, en later nog eens de vuurtorentjes op de wings, maar het laddertje en imperiaal blijven er ook op, en díe zijn natuurlijk niet origineel.

Ik zal je binnenkort in de 'er zijn er meer van'-lijst zetten op mijn site.

Gr, Chris 110
www.opwielen.nl
De Groene Schavuit

Re: ware aard

Bericht door De Groene Schavuit »

inderdaad na en stukje kijken groen wit groen wit groen. verveelt hebben ze zich niet in de spuiterij

gr Gheert
Jan W

Re: ware aard

Bericht door Jan W »

De groene toverbal....

NL...groen
ethiopie...wit
nl...groen
Iritrea...wit
Noorwegen (oefening) groen
etc.

JW
Ploertje

Re: ware aard

Bericht door Ploertje »

Noorwegen - winteroefening- Wit want anders valt ie zo op in de sneeuw...

Niet dat ik er verstand van heb hoor.... (blond en een meisje en geen ervaring met het leger)

Ireen
Yuri

Re: ware aard

Bericht door Yuri »

maak'em wit maar bijf'em dan vooral de GROENE Schavuit noemen :-)

sterkern nog, schrijf het er achterop oid :-)

grtz,

Yuri
SIII 109D
Iris

Re: ware aard

Bericht door Iris »

Irene blijf je wel in je schuttersputje zitten

Groet
Iris
Joel

Re: ware aard

Bericht door Joel »

De naam is zeker goed.
Maar onze ervaring van (niet leger) groen naar wit is voorals nog goed bevallen.
Vies wordt hij toch wel, camoufleren doen we niet en het is koeler tijdens een hitte golf.
Misschien is geblokt wit/groen een optie? Lastig he.


John
Plaats reactie