Beste mensen, ik weet dat dit off-topic is, maar morgen moet er bij ons nieuwe huis 9m3 beton met het kruiwagentje worden gestort!! mochten er nou ECHTE liefhebbers onderons zijn ( beton lijkt wel wat op modder) vanaf 0800 uur kun je al je energie kwijt aan de zutphensewg 132 in eefde
jaah het was dinsdag wel gezelli en met de bobcat ging het supersnel.
alleen het weer was minder maarjah het is gelukt
ik moet vrijdag de hele dag werken dus ik kan niet komen.
sjaah er moet beedje geld binnenkomen voor het opknappen van mijn 109.
ik hoop dat je er vrijdag beter weer bij hebt dan dinsdag.
veel succes met het beton storten
Ik zou een KRUIWAGEN nemen en dan ook nog meerdere. Dat gaat sneller dan een kruiwagentje.
Ps al eens gehoort van een glijgoot of een betonpomp?? Ze zijn er heus
Ik heb pas 20 m3 (voor mijn klusruimte) in de benen en bedank voor dit klusje. Pas wel even op met beton aan de laarzen of schoenen dit gaat er, als het droog is, slecht af.
hehe...
het zit erin... met 6 man 4uur stevig doorbuffellen en het ziet er weer strak uit! wel zere poten van het sjouwen en zere jatten van het afrijen met een plank maar het resultaat mag er wezen!!
nu nog ff een werkplaatsje timmeren van 9x12 meter en 3800m2 tuin in orde maken en janzzen kan even rusten.