Scorpion Cones

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
RoLandRover

Scorpion Cones

Bericht door RoLandRover »

heeft iemand ooit zelf (geleidings) cones zoals scorpion, gemaakt tervoorkoming van uitzakken van de veren uit de bovenste 'schotel' waar de veer inzit? mijn as kan namelijk verder zakken dan dat de veren lang zijn. best ok eingelijk maar niet als ze er niet weer invallen bij inveren.

Gr,

RoLandrover
Aad Koene

Re: Scorpion Cones

Bericht door Aad Koene »

Bij Defenders worden ze met een dikke strip en twee bouten in het midden van de schotel op zijn plaats gehouden.
Lijkt me niet zo moeilijk om dat na te maken.

Aad Koene,
LR S2a 109" Stawag RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.clubs.nl];
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"
Serious IIa

Re: Scorpion Cones

Bericht door Serious IIa »

Hoi Roland,

Van een oude turret is dit vrij gemakkelijk na te maken...... Over de zin ervan is veel gezegd........ en het is niet gezegd dat als er geen downward force meer is; dat aandrijving dan nog zinvol is.

Succes!

Cheers Bowy

ps Je kunt beter soepeler langere (met veel windingen waardoor meer lengte) veren monteren dan haal je meer rendement uit je veerweg.
Disco

Re: Scorpion Cones

Bericht door Disco »

Aad het gaat om de achter veren en dan voor de bovenkant.
Bij maximale wiel uitslag springen de veren aan de bovenkant uit de houder
Ik denk dat wat bowy zegt heel goed zou kunnen werken.
<img src="[sc.groups.msn.com] & Big Spender<img src="[sc.groups.msn.com];
Groeten Theo Kaufmann
RoLandRover

Re: Scorpion Cones

Bericht door RoLandRover »

Je hebt m'n auto immers gezien bowy, en ik heb dus de bearmach veren.
ik dacht voor mijn auto niet echt een verkeerde keuze. zeker met de extra hoogte, waardoor het zwaarte punt bijzonder hoog komt te lgggen heb ik niet echt behoefte aan heel hoge zachte veren. dus ja een gulden midden weg. inderdaad geloof ik je dat als er geen druk op de as/banden staat dat je dan geen grip hebt. klinkt erg aannemelijk.

het idee met die cones is mischien idd wel wat. ik ga het eens bestuderen.
ook vond ik vandaag, en ik zal even zoeken waar het was, iets met een zelfgemaakte veer binnen in de veer om het zaakje weer om de juiste plek in te hijsen.

by the way Bowy , ook al heb je je bumpertje nog ik zie er toch maar vanaf, om meerdere redenen oa als ik het doe dan meteen goed/of zelf gemaakt, en ten tweede kan ik me even geen lier veroorloven nog, dus een loze lege lierbumper heb ik eerst weinig aan.

gr,

RoLandrover
Marco Schepens

Re: Scorpion Cones

Bericht door Marco Schepens »

Ik heb na de installatie van de evo-kit nog twee turrets van de voorkant over, misschie kun je hier iets mee?

Marco
Tilburg

p.s. als je toevallig zaterdag naar aachen gaat kan ik ze wel meenemen.
RoLandRover

Re: Scorpion Cones

Bericht door RoLandRover »

Helaas moet zaterdag werken, en Tilburg is ook niet direct naast de deur voor mij,
voor jouw wel lekker dicht(er) bij Aachen

have fun daar!

RoLandrover
Serious IIa

Re: Scorpion Cones

Bericht door Serious IIa »

Succes met klussen!

Geen prob van die bumper komt wel goed.

Cheers Bowy

ps nu weet ik weer welke auto

dan zou ik gewoon gaan voor retainers of cones...
RoLandRover

Re: Scorpion Cones

Bericht door RoLandRover »

retainers had ik idd aan gedacht, maar euh elke inch naarbeneden teld wel he!
de as heeft natuurlijk nog wel een redelijk gewicht incl. banden.

het zal altijd iets doen,

thanx,

RoLandrover
Plaats reactie