heb je het al gehoord!

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
foxhunters Anton

heb je het al gehoord!

Bericht door foxhunters Anton »

Tijdens de zware tocht van Almere naar Apeldoorn heeft Jorrit het voor elkaar gekregen om bij de beklimming van de Echoput zijn steekas te breken.
Het onfortuinlijke gebeurde natuurlijk weer s'nacht en was er geen passend gereedschap aanwezig om de boel weer vlottend te krijgen. Versterking was gelukkig niet nodig, daar de weg vervolgd werd in voorwiel aandrijving.

Natuurlijk wensen we Jorrit van hieruit sterkte toe.
wie nog een salisbury steekas rechtsachter heeft mag hem bellen.

Anton
Serious IIa

Re: heb je het al gehoord!

Bericht door Serious IIa »

Ja Ik had het bij Hart van de regio ook al gezien

Jorrit sterkte! ook met de blauwe plekken op je voorhoofd : Noooooooooooooooit meer aan mensen hun elastiekjes zitten

Cheers Bowy
JEEP

Re: heb je het al gehoord!

Bericht door JEEP »

engelse.......
Martijn ten Broeke

Re: heb je het al gehoord!

Bericht door Martijn ten Broeke »

Ga ergens anders zitten zeiken.........................
Stijn Schober

Re: heb je het al gehoord!

Bericht door Stijn Schober »

hij komt uit roermond, misschien weet hij niet beter
Tinus

Re: heb je het al gehoord!

Bericht door Tinus »

En hij is van z'n eigen forum gewipt, gaat ie hier proberen te stoken, simpele oplossing: negeren, hij voelt zich gewoon splat.gif --> mod_embed_images_loadimage('d2688ff6b95aec641de52c0fd5711bef', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mediawatchers.nl%2Fsmileys%2Fsplat.gif', 'http://www.mediawatchers.nl/smileys/splat.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mediawatchers.nl%2Fsmileys%2Fsplat.gif', '', 6087970, 600, 600, 'Loading image ...', false);


Tinus "90" 2,5D
jo

Re: heb je het al gehoord!

Bericht door jo »

Gelukig gaan bij oms alleen een steekasje van 15euro kapot en bij de j**p altijd de aandrijfas van 150euro en dan moet hij lopen en wij rijden dan gewoon naar huis.
en van eindhoven tot roermond is nog altijd 55km binnen door. Gelukig ken ik geen j**p rijder uit roermond.

jo fo li
Plaats reactie