Maiden-day

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Jans Kinds

Maiden-day

Bericht door Jans Kinds »

Ontmaagding vind ik nogal heveig voor een vent van 58.

Maar vandaag op uitnodiging van Rangie Ron meegeweest naar 4x4 Het Noorden Heresmeer Pekela.
Ik wist niet dat er zoveel ( en soms ook zo weinig) met een auto kan worden uitgehaald.
Ik ben de hele dag van 10.00 tot ruim 16.00 door Ron bijgepraat over van alles wat met 4x4 rijden te maken heeft.
Super-gave dag. Ik heb de modder hoog in de bergschoenen staan, want de laarzen lagen achterin, toen middenin een blubberplas Ron "op de buik ging".
Dus de bijrijder eruit en lieren. Ik heb lierkabels gesleept sleepkabels gelierd, linten vastgemaakt en weer los, op bullbars gestaan (He Jan Cor, hielp toch he??), veel fotos gemaakt, kan ik niet op het web zetten, geen website, maar ik heb ze op een CD voor Ron en aan JC een aantal gemailed, (voor eigen gebruik zei hij).
Koffie met koek, zwemmende autos, en dan doen ze het niet meer, raar he ??
Toch een leuk aantal Laros, en verder een Puike dag
Ron bedankt.

Groet
Jans Kinds
FreeTD4-oto maatje ( die dit soort dingen niet mag doen!!)
Tinus

Re: Maiden-day

Bericht door Tinus »

Hee Jans, daar was ik vandaag ook, had jij je freelander bij de ingang staan? (lichtblauw) Ik heb ook nog even met JC gepraat en veel door het water loki5.gif --> mod_embed_images_loadimage('6e1840b2cb87996b700d55ebb79185df', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mediawatchers.nl%2Fsmileys%2Floki5.gif', 'http://www.mediawatchers.nl/smileys/loki5.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mediawatchers.nl%2Fsmileys%2Floki5.gif', '', 6086409, 600, 600, 'Loading image ...', false);
en modder geploegd, op een gegeven moment was het wel errug druk in het (blauwe)modderhoekje, verder ook nog een j**p, een d**h*ts* en een s*z*k* losgetrokken en éénmaal voor anker gespeeld, heb zelf gelukkig niet vastgezeten, integenstelling tot JC die volgens mij alleen maar vastzat als ik hem zag (misschien zocht hij het ook wel iets meer op dan ik) ook nog een paar X van die hoge bulten afgereden en één X was dat gelijk een hoek van 90 graden naar beneden en 2 meter lager, dat was een beste bons, gelukkig had ik na Havelte al m'n schokbrekers achter vervangen, anders waren ze nu zeker naar de kl*t* geweest. Ook nog een paar foto's gemaakt, en 2 filmpjes, maar verder nix bijzonders dus ik zal ze hier niet publiceren (vanwege al die andere merken) , ik zet ze morgen wel op m'n home(foto) page.

Groetjes Tinus "90" 2,5D (die blauwe)
Jans Kinds

Re: Maiden-day

Bericht door Jans Kinds »

Nee Tinus m'n Freeler stond braaf thuis, ik was te gast bij Rangie Ron als bijrijder, dus ik heb ereloge gezeten. Ja JC stond nogal es vast . Inmiddles heeft hij de fotos en hij zou er wat van op zijn site zetten. Geeft hij zelf wel bericht over denk ik.
Voor een eerste keer vond het echt vet gaaf.
Dat zeg je toch tegenwoordig??

Groet
Jans Kinds
FreeTD4-oto maatje
Iris

Re: Maiden-day

Bericht door Iris »

Ha die Jans
Zo zijn wij dus allemaal voor de bijl gegaan met het terrein rijden
Het is een verslaving
Gaaf he
En hoe moet het nu verder met je
rustig aan hoor

Groetjes
Iris
Nipper90
4Bessie
Jan-Cor

Re: Maiden-day

Bericht door Jan-Cor »

Jongens jongens toch

Heb ik eigenlijk de hele dag vast gestaan??
Wel nee joh, ik heb helemaal niet vast gestaan (wat is ook alweer de definitie van vastzitten??) Ik ook helemaal geen schep nodig gehad, zelfs geen extra gewicht van 58 jaar op de voorwielen Ik heb geen water gezien :+, alleen maar een beetje zacht zand (8> Sleepkabels?? Wat is dat Ik heb zelfs de hele dag geen last gehad van mijn trekhaak

Toch denk ik dat mijn trekhaak maar snel demontabel gemaakt moet worden. Dat extra gewicht op de achterwielen kan er best wel vanaf. Dat scheelt weer een hele hoop brandstofkosten :Z:Z

Jongens, allemaal heel erg bedankt voor deze leuke dag!
En binnenkort zijn de bewijzen allemaal te zien op de website www.racingteamsquadra.tk

Groetjes, JC
Serious IIa

Re: Maiden-day

Bericht door Serious IIa »

Hee JC jij staat toch nooit vast......

<img src="[members.lycos.nl];
<img src="[members.lycos.nl];

en ik maar denken dat het aan jou lag..... maar heb zelf 1 keer in die disco van jou gereden en wat denk je ......

Zat ik ook VAST! dus het ligt aan je auto !! (volgens mij omdat je hem nog steeds geen naam hebt gegeven..... )



Cheers bowy
Aad Koene

Defenitie mbt Vastzitten

Bericht door Aad Koene »

Heren,

bijgaand de defenitie van Vastzitten (met dank aan de Recreatieve):

<img src="[www.clubs.nl];

Aad Koene,
LR S2a 109" Stawag RHD Safari "Tinkerbell"
LR S1 86" LHD Pick-Up "Prik-Up"
Rangie (Ron)

Re: Maiden-day

Bericht door Rangie (Ron) »

Het viel allemaal niet tegen voor een kerel van 28 (of was het nou.........) het kind kwam behoorlijk in je naar boven, zelfs door het raam naar buiten gekropen!!!

Nog wel even gelachen, er was zowaar een Nix-an Pat-rolom die ons wel "even" zou lostrekken, na 3x zijn sleeplint te hebben gebroken, toch mijn eigen rektouw maar gepakt en de difflock ingeschakeld.

Ook nog even een kleine paniek aanval gehad, toen het water iets dieper was dan ingeschat, en dan nog vast staan ook!! De ECU ligt nog steeds onder de stoel, als deze nat word........ dus dat moeten we eerst maar eens veranderen.

Alles met alles, was het best een geslaagde dag, het was tenslotte de eerste keer van het nieuwe seizoen.

Groetsels, Rangie/Mudfactor
Jans Kinds

Re: Maiden-day

Bericht door Jans Kinds »

He mensen, kijk even bij Jan Cor op z;n website, hij heeft er nu een paar plaatjes van Zondag 15-2 opgezet!!
Hoe nat het was............

Groet

Jans Kinds
FreeTD4-oto maatje
Plaats reactie