Net mis!! 450.000

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Bob Nonnekens

Net mis!! 450.000

Bericht door Bob Nonnekens »

Let ik effe niet op, mis ik weer een mijlpaal! We zitten nu over de 450.000 priksels. Nog een week of 5 en we halen de half miljoen! Ik ben benieuwd waarmee Berry ons gaat tracteren (allemaal een keertje gratis prikken? ;-) ).

Met dit fijne weer buiten doe ik lekker priegelige binnenklusjes; spiegeltje van Jurjen opgeknapt, ben nu clips/gespjes/brackets voor schop/houweel (in mijn geval startslinger, krikslinger en veldschopje) aan het opknappen. Ben ik toch lekker met het Werkezeltje bezig zonder nat te regenen. Ik kan ten slotte ook niet al mijn pappiedagen met mijn kids gaan greenlanen. Ik kan iedere maandag het Werkezeltje weer helemaal afspuiten en uitmesten. Het lijkt wel werk.

Kom, ik ga het parket maar eens polishen......


Groetjes uit een nat Betuwe,

Bob Nonnekens

('t Werkezeltje, SIII 88" Stawag)
Dennis101

Re: Net mis!! 450.000

Bericht door Dennis101 »

Ik had gisteren ook al voor de gein zo'n 200 keer de pagina ververst, maar de teller werkt niet zo snel, blijkbaar is er iemand anders nog veel fanatieker bezig geweest.

Dennis B.
Plaats reactie