Pagina 1 van 1

Mooi Balen..........

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 00:40
door Serious IIa
Heb vanavond mijn gebroken steekas gedemonteerd. Volgens de 50/50 regeling ,begonnen links en ja idd die was nog heel.... Dus toen rechts, deze wou er niet uit. Waarschijnlijk gebroken en getordeerd vast in het diff dus

Dus stuk profielstaal aan de steekas gelast en groot breekijzer ertegenaan en na een halfuurtje gaf hij op en brak hij los en kwam eruit gezet. Helaas bleeft er een stuk getordeerde spiebaan in het diff achter. Dus diff er ook nog uit. Dit stuk is er helaas met geen mogelijkheid uit te krijgen (heb dit al eerder gehad, dus heb waarschijnlijk straks een 2e presse-papier )

Mooi balen dus!

Ben nu dus op zoek naar een diff (10 spline) met de korte voor steekas. Of eventueel een hele as? Wie heeft nog eentje liggen waar ie vanaf wil?

Cheers Bowy

ps een voordeel, er zat nog geen enkel boutje vastgeroest

Re: Mooi Balen..........

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 01:14
door Aad G
vastroesten krijgt het bij jou geen tijd voor *D

Re: Mooi Balen..........

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 01:25
door Disco
het was al een tijd rustig.
Ach hebbie weer wat te doen.

weet een van jullie op wat voor nummer een schakeldraad en op wat voor nummer de aarde moet(op een relais uiteraard) ge kunt kiezen uit 30....85........86.......87...bingo, tja ik moet nog ergens een kattebel hebben liggen.
na enige tijd heb ik mij voorgenomen om mijn mistlampen aan te sluiten aangespoord door de kids die het weerbericht op de voet volgen,pap het kan gaan misten maggie wel opschieten!

Groeten Theo Kaufmann/Disco

Re: Mooi Balen..........

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 01:27
door john
is dat een sailsbury as die heb ik nog wel liggen volgens mij

Re: Mooi Balen..........

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 01:30
door john
ligt er aan of je hem massa of plus schakkeld

Re: Mooi Balen..........

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 01:33
door Dennis101
Bowy,

Als de rest nog goed is kun je ook dit tandwiel met inwendige splines vervangen door een goede van jouw collectie "opgeblazen" diffs. Het is toch het voordiff, en dit tandwiel luistert wat minder nauw.

Dennis B.

Re: Mooi Balen..........

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 01:34
door Disco
Schakeldraad is plus
Theo Kaufmann/disco

Re: Mooi Balen..........

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 01:35
door Dennis101
10 spline, Rover dus.

Dennis B.

Re: Mooi Balen..........

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 02:45
door john
dan ligt het nog aan het relais als het goed is staat er een tekkening op
30 min
85 schakeldraad
86 pus
87 naar mistlamp
maar het licht er aan of je relais zo geschakeld wordt kan dus ook anders zijn
sucsess

Re: Mooi Balen..........

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 08:59
door Serious IIa
Hoi John, Als je nog een Salisbury vooras hebt liggen houdt ik mij natuurlijk van harte aanbevolen...........

En idd ik heb een vooras nodig

Cheers Bowy

Re: Mooi Balen..........

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 09:29
door Serious IIa
Hoi Dennis,

Ik denk dat dit niets wordt, want mijn collectie heb ik een tijdje terug afgevoerd met de gedachte dat je toch niet zelf diffs kunt repareren/stellen Dus ben echt op zoek naar een andere........

Groetjes Bowy

Re: Mooi Balen..........(Yes een complete as gevonden!!)

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 10:31
door Serious IIa
Yes, Heb een complete achteras op de kop getikt! Bedankt voor je snelle reactie Jurjen!

Nu nog even ophalen en dan kan ik zondag weer rijden. (Komt iemand toevallig nog langs Wijhe en gaat naar Groningen????)

Cheers Bowy

Re: Mooi Balen..........(Yes een complete as gevonden!!)

Geplaatst: wo 27 aug 2003, 10:39
door Serious IIa
moet natuurlijk zijn VOORas op de kop getikt NIET achteras........... oeps foutje, maar ach ik heb er wel 1!!!

Cheers Bowy

Re: Mooi Balen..........

Geplaatst: do 28 aug 2003, 19:51
door sirmartin
Wat doe jij allemaal met een onverwoestbare landrover dat je alles toch kapot krijgt?

De kunst is toch om door terrein heen te gaan en het materiaal heel te houden.

Ik zie je al rijden door afrika met een collone vrachtwagens achter je vol met reserve onderdelen......haha

:-)
Martin

[people.zeelandnet.nl]