Na een landrover serie III ( light weight ) te hebben gehad, toch maar besloten om een range rover te kopen ( vandaag 13-03-2007 ) binnen gekomen.
Eerst maar een paar rondjes mee gereden in de stad ( Groningen )
Toen maar naar de loods om de range rover nog maar eens grondig te inspecteren.
Al snel kwam ik er achter dat de olie koeler lekte, en bij de aftap punt van de carter de pakking ring lekt. ( echte een Engels kwaaltjes ) alleen ben ik niet zo blij met een lekkende olie koeler.
En de eerste dingen verwijderen natuurlijk die mij persoonlijk niet aanstaan.
Zo ben ik mijn eerste dag wel weer door gekomen.
gefeliciteerd Paul.
Die eerste dag ben je doorgekomen, maar zo volgen er nog veel meer. Maar vals je een serie III hebt gehad weet je daar alles van.
Met "De Loods" bedoel je het Damsterdiep neem ik aan?
Ik zag vanochtend om ong. 10 uur op de A7 tussen Drachten en Surhuisterveen een zwarte RRC, nogal hoog op de poten, reed richting Groningen. Enig idee van wie die is? Ik had hem nog niet eerder gezien.
Kwam trouwens in de twee minuten daarna(ja ik heb het geklokt) nog een blauwe 110 en een rode 90 tegen.
Gr Eric.
Daar heb je toch nog wel even op moeten wachten dan, ik dacht dat je hem al eerder zou krijgen.
En, ben je verder tevreden? Ik bedoel qua rijcomfort/lawaai dan?
Het zal nu wel uiteraard een heel verschil zijn met je serie III...
Stuur eens een foto'tje.
ja het heeft even geduurd maar daar zit weer een andere verhaal achter.
maar ja hij is er eindelijk.
qua geluid en rijcomfort ben ik zeker tevreden.
probeer nog we even een foto via je email te sturen.