versnelling

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
erwin kraaiveld

versnelling

Bericht door erwin kraaiveld »

Hallo landrover bezitters,

Afgelopen vrijdag 13 mei wilde ik wegrijden van een parkeerplaats in Almere. Nadat ik mijn autootje had gestart en in zijn 1 had gezet wilde ik wegrijden. Echter inplaats van vooruit stond hij in zijn achteruit. Ik wilde dit corrigeren maar dit lukte me met geen mogelijkheid. Hierop heb ik de autootje afgezet en heb geprobeerd of ik nu wel kon schakelen. Dit lukte zonder enige moeite.
Hierop heb ik mijn autootje weer gestart en schakelde hem opnieuw in zijn 1. Echter ook nu bleek dat ik hem in zijn achteruit had staan en ook nu lukte het me niet om hem eruit te krijgen. Wederom heb ik mijn autootje afgezet en hetzelfde ritueel herhaald en ook nu lukte het zonder problemen. Ik heb ongeveer twee minuten gewacht voor de derde poging.
En ja hoor zonder problemen reed ik weg.

kan iemand mij vertellen of dit vrijdag de 13 is of dat ik toch een probleem heb.

Alvast bedankt voor je reactie. Groet Erwin

Overigens heb ik er nu geen last meer van.
Arno

Re: versnelling

Bericht door Arno »

Afgelopen vrijdag was het toch 13 juni??????????? Wat voor type auto is het een series of wat??????????

Groetjes van de blauwe LAndROver uit Weelde
musketier

Re: versnelling

Bericht door musketier »

ziet er naar uit dat er ergens een afstelling van de pook verschoven is, hoe het werrkt weet ik niet, maar er zijn waarschijnlijk wel enige mensen die dit wel weten
Serious IIa

Re: versnelling

Bericht door Serious IIa »

Dit is al eerder besproken, doe even een zoekopdracht dan komt het zeker naar boven.....

Groetjes Bowy
Disco

Re: versnelling

Bericht door Disco »

Begin eerst eens met het potje onder je bestuurdersscherm(3Xwoordwaarde) te vullen met remolie
Dit potje is het resevoir van je koppelingssysteem(bij een oude alluminiumdop vervangen door later plasticdop
Zoals vermeld voor het hele verhaal even zoeken, laat mmar weten of het lukt.

Groeten Theo Kaufmann/Disco
Yuri

Re: versnelling

Bericht door Yuri »

Hoi Erwin,
ik heb niet helemaal mee gekregen WAT voor LaRo je hebt maar bij een serie kan het inderdaad heel goed een verlopen achreruit-instelling zijn.
dit vind je door het plaatje waar je gele 4x4 pookje doorheen gaat te verwijderen. (dus ook de gele knop en veer)
dan kan je je selector stangen zien die stuk voor stuk meegenomen kunnen worden door je pook. om hem in z'n achteruit te krijgen moet je je pook door een veer heen trekken en met dit plaatje eraf kijk je daar precies tegen aan. ff met je pook rommelen en je begrijpt precies hoe het moet werken.
als jij hem dus per ongeluk in z'n R zet moet je de schroef UIT draaien. vergeet ook het borgmoertje niet.

succes,

Yuri
SIII 109D
Aad Koene

3x woordwaarde

Bericht door Aad Koene »

Theo,

om 3x woordwaarde te krijgen moet je met heel wat beters over de brug komen dan "bestuurdersscherm".
2x woordwaarde begint bij "hottentottententententoonstellingsgebouw"

Aad Koene, LR S2a Stawag RHD Safari "Tinkerbell"
Jacco SIII LW Pepé

Re: 3x woordwaarde

Bericht door Jacco SIII LW Pepé »

zoiets?

hottentottententententoonstellingsterrassleutelkastjesleuteltje?

JAcco :-)
Serious IIa

Re: 3x woordwaarde

Bericht door Serious IIa »

Nee zoiets!

hottentottententententoonstellingsterrassleutelkastjesleuteltjesrekverhuurafdeling

:+
Aad Koene

Re: 3x woordwaarde

Bericht door Aad Koene »

Kijk,

dat bedoel ik dus, beide 3x woordwaarde en een bonus voor de vindingrijkheid.

Aad Koene, LR S2a Stawag RHD Safari "Tinkerbell"
andre

Re: 3x woordwaarde

Bericht door andre »

Hoi Erwin,
Eigenlijk zou ik al moeten slapen want ik ben al sinds zondag vanaf 13.45 uur in dienst, maar goed, je zei dat je op het prikbord stond. Zet even uitgebreid een beschrijving van de Land Rover neer (90, type versnellingsbak, bouwjaar, motor etc.)
Groet,
Andre
Plaats reactie