Goeiemorgen Jos!Mijn wagen heeft z'n naam op de deur staan,ik heb dan toch geen bordje nodig? ;-] Ik ben trouwens benieuwd of ik met mijn wagen de sortout opkom[niet aangemeld ofzo] zondag.Ik kon hier niets over vinden op de site,of ik heb er gewoon overheen gelezen.Ik kom als niet terreinrijdende bezoeker.Vr gr Henk B.
is volgens mij geen probleem, als bezoeker hoef je je niet aan te melden. vorig jaar was er volgens mij alleen een aparte parking voor niet landrovers.
Henk, jij bent woont toch die in oudenbosch?? Ben zelf diegene, die wel es bij jou in de buurt parkeerde, groene 110 HCPU.
die bordjes worden door de eigenaren zelf gemaakt (CreaBea).
Ergens tussen de postings van vóór de Prikkersdag staat een link naar een site waar voorbeelden staan.
O.a. die van Nipper is zo ontstaan.
Aad Koene
LR S2a 109" Stawag 2,5 Tdi RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.lrch.nl] width=220>
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"
<b>Meer Vragen is Meer Weten, Meer Weten is Meer Vragen</b>
hier heb je de link van die pagina met verschillnde bordjes je kan dan opslaan en bewerken op je pc.
[www.rallyschild.nl]
je kan ook een nummerbord maken van je prikkersnaam dat heb ik ook al laten doen 1 nummerbord kost 10 euro
je hebt dan keuze in 2 soorten een gele plaat zonder zwarte rand erom heen en zonder dat blauwe nl erop
en je hebt de keuze in een witte plaat met wel een zwarte rand en ook zonder de blauwe nl
ik moet er nog heen naar die zaak dus laat maar weten anders neem ik er wel mee voor je
groetjes disco 1992